Meesterõivabränd SUITSUPPLY avab Tallinnas esinduskaupluse

Foto: Suitsupply

Täna on meil hea meel jagada uudiseid, mis ennekõike võiksid rõõmustada just mehi. Nimelt avab kvaliteetsete meesteülikondade poolest tuntud bränd Suitsupply juba 14. septembril oma esimese esinduskaupluse Eestis. Rotermanni 14 aadressil asuv kauplus sobitub hästi reisisadama läheduses asuvasse piirkonda, mis on tuntud oma kaupluste, restoranide ja õhtuste ajaveetmisvõimaluste poolest.

Omanäolise ja urbanistlikult stiilse sisukujundusega Suitsupply Tallinna esinduskauplusest leiab moeteadlik mees laias valikus ja mõõdus ülikondi, pintsakuid, pükse, särke, ülerõivaid, samuti jalanõusid ja aksessuaare. Lisaks pakutakse eritellimustöid ning kiireloomulisemate muganduste tegemiseks on kohapeal olemas ka rätsepmeister, mis võimaldab igal kliendil lahkuda kauplusest täiuslikult istuvates rõivastes.

Kes Suitsupply ja brändi ülikondadega ehk nii tuttav ei ole, siis olgu öeldud, et tegemist on brändiga, mis läbi aastate teenitud kiidusõnu meestemoe tippajakirjadelt GQ ja Esquire, kuid ehk kõige olulisemana – Wall Street Journali pimetestis jäi 600-dollariline Suitsupply ülikond jagama esikohta üheskoos 3600-dollarilise Armani ülikonnaga. Ei saa öelda, et see just paha tulemus oleks.

Sarnased artiklid

Kommentaarid