MANGO tuli välja oma esimese jätkusuutliku kollektsiooniga

MANGO tuli välja oma esimese jätkusuutliku kollektsiooniga

Foto: MANGO

Moebränd MANGO teatas tänavuse kevadhooaja saabudes värskete reklaamkampaania fotodega, et on välja tulemas oma esimese jätkusuutliku kollektsiooniga, mis kannab nime MANGO Committed.

Jälgides tänapäeva moemaailma trende, oli tõenäoliselt ainult aja küsimus, millal MANGO jätkusuutliku kollektsiooniga välja tuleb. Nüüd on see hetk käes ning alates märtsikuust on MANGO valitud kauplustes ning veebipoes mango.com saadaval Committed märgistusega kollektsioon nii naistele kui ka meestele.

Kokku 45 minimalistlikust ning maalähedastes toonides tootest koosnevast kollektsioonist leiab peamiselt suvisele puhkusehooajale vihjavaid esemeid – midikleidid, punutud käekotid, laia lõikega püksid, mokassiinid. Kõik kollektsiooni esemed on valmistatud keskkonnasõbralikest materjalidest, nagu ümbertöödeldud puuvill ja polüester, samuti Tencel. Lisaks on kõik kollektsiooni esemed toonitud keskkonnasõbralike värvidega. Kollektsioon ise on valminud Portugali, Türgi ja Maroko tehastes, millel on ette näidata jätkusuutliku tootmise sertifikaadid.

Meie teeme MANGOle selle käigu eest kummarduse ning kutsume kollektsiooniga tutvuma allolevas galeriis!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid