Keskkonnasõbralik ZARA?

Keskkonnasõbralik ZARA?

Foto: Zara

Kõik kiirmoeaustajad − siin on midagi teile! Vahendame värskeid uudiseid − Zara on välja tulnud esimese jätkusuutliku kollektsiooniga, mille esemed on loodud taaskasutatud materjalidest ning mis näitab selgelt, et ka selline rõivagigant nagu Zara ei saa vastu tarbijate nõudlusele jätkusuutlikuma moe järele.

Käesoleval nädalal teatas Zara, et brändil on valminud esimene sustainable kollektsioon Join Life Collection, millega on kiirmoebränd astumas suurt sammu jätkusuutlikuma moe suunas. Zara sõnumi kohaselt on kollektsioon loodud naisele, kes hindab jätkusuutlikku elustiili ning keskkonnasõbralikumat tulevikku. Kollektsiooni esemed on loodud sellistest materjalidest, nagu orgaaniline puuvill, ümbertöödeldud vill ning tencel, mida saadakse ümbertöödeldud tselluloosist. #JoinLife kollektsiooni esemed on muidugi igas mõttes zaralikud – tõelised garderoobiklassikud, millele on lisatud killukesi käesoleva hooaja trendimärksõnadest. Kollektsiooni lookbook’ist jäävad silma modernse joonega mantlid, sügistoonides kleidid ning aegumatu teksa.

Meile endale tundub, et Zara jätkusuutlik kollektsioon on üllatanud meid parimal võimalikul viisil ning kui see rõivagigant suudab liikuda veelgi jätkusuutlikuma tootmistsükli poole, kuhu Zaral on veel kindlasti väga pikk maa minna, siis meie ainult julgustame takka.

Meie lemmikutega uuest Zara jätkusuutlikust kollektsioonist tutvu allolevas galeriis.

Zara uus Join Life kollektsioon on juba müügil nii Zara kauplustes kui ka veebipoes zara.com.

Galerii

Kommentaarid