Magasid moefilmide festivalid maha? Netflix päästab välja!

Foto: „Manolo: The Boy Who Made Shoes for Lizards”

Oleme ka varem maininud, et Netflix on üks imeline keskkond, kus lisaks meeletule kogusele filmidele ning sõltuvust tekitavatele sarjadele leiab väärt moedokumentaale. Ning kui nende sekka on värskelt lisandunud hiljutistel moefilmifestivalidelgi linastunud teoseid, siis peame seda infot ju jagama siingi.

„Franca: Chaos and Creation”

Francesco Carrozzini on jäädvustanud ülevaate oma ema, Itaalia Vogue’i peatoimetaja ja moemaailma provokaatori, Franca Sozzani elust, kes kahjuks lahkus meie seast üsna pea pärast filmi valmimist.

„House of Z”

Toetudes arhiivimaterjalidele ja eksklusiivsetele intervjuudele, kajastab see dokumentaalfilm karismaatilise moedisaineri Zac Poseni tõusu, langust ja comeback’i.

„Manolo: The Boy Who Made Shoes for Lizards”

Kindlasti eelmise aasta oodatumaid moedokumentaale. Sellal, kui legendaarne kingadisainer Manolo Blahnik räägib kaamerale oma loomeprotsessist, sekkuvad vestlusesse tema kuulsustest austajad, jagades oma seisukohti tema töödest.

„Maddman: The Steve Madden Story”

See dokumentaalfilm annab ülevaate miljardidollari-impeeriumi taga oleva jalatsidisaineri karjääriedust ja comeback’ist pärast finantsskandaali.

„Making the American Man”

See dokumentaalfilm uurib Ameerika kaasaegset mehelikkust, tutvustades kohalikke pereettevõtteid, mis on pühendunud just meestele suunatud toodete valmistamisele tänapäeva Ameerikas.

Sarnased artiklid

Kommentaarid