Liisi Koikson andis välja albumi ning ehtekollektsiooni brändiga NVbyK

Liisi Koikson andis välja albumi ning ehtekollektsiooni brändiga NVbyK

Foto: Liisi Koikson

Liisi Koiksoni ingliskeelne album „Coffee For One” valmis koostöös produtsendi Raul Ojamaaga ning sellel kõlab seitse lugu, muuhulgas mõne nädala eest välja antud singel „Procrastination Queen”.

„„Coffee For One” on hetk, kui oled kusagil kaugel kodust ära, sul ei ole kohustusi ja sa ei pea kuhugi minema. Sa tead, et keegi sind ei oota ja võtad hetke, et istuda iseendaga ja täpselt nii kaua, kui ise tahad. Võib-olla sa ei teegi midagi. Tellid moe pärast kohvi ja lased sellel laual jahtuda. Paned tassi kõrvale ka märkmiku ja pliiatsi, juhuks kui mõni säilitamist väärt mõte pähe tuleb. Istud ja kasvatad ennast, jääma rahulikuks ja nautima hetke. Täiesti üksi, võõras kohvikus koos kümne võõraga,” illustreerib Koikson.

Liisi Koiksoni uue muusika saateks on valminud singli „Procrastinaton Queen” teemaline limiteeritud kollektsioon kaelaehteid koostöös eesti ehtebrändiga New Vintage by Kriss. Kaelakeed on saadaval 925 hõbeda ja kullaga täidetud variantides ning kaelakee plaadi eri pooli kandes saab otsustada, millisel päeval kaldud rohkem procrastination’i poole ehk oled uhkelt ei-tee-midagi mentaliteediga ning järgmisel hetkel ketti teistpidi kandes vabalt kõike saavutav queen. Eksklusiivsed kaelakeed koos plaadiga on müügil Liisi Koiksoni ametlikus ja mitmeid teisi artiste esindavas kodumaises veebipoes www.311.ee.

Liisi Koiksoni album „Coffee For One” on saadaval valitud plaadipoodides ja digikanalites, nagu Spotify, Apple Music, iTunes jpt.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid