Legendaarne ERKI Moeshow otsib modelle

Foto: facebook.com/ERKIMoeshow

Aasta oodatuim Eesti moekunsti sündmus ERKI Moeshow 2021 toimub juba 28. augustil Patarei Merekindluses. ERKI Moeshow modellide casting‘ul luuakse mahukas andmebaas, millest hiljemalt augusti esimesel nädalal valitakse välja modellid, kes pääsevad sel aastal ERKI Moeshow lavadele. Modelliotsingul on kohapeal ka disainerid ning modelli-, talendi- ja casting‘u agentuur Agency Icon.

Modellide street casting toimub 3. juulil kell 12.00-14.00 Rotermanni kvartalis, aadressil Rotermanni 6, Ajamaja õuealal. Kohapeal toimub registreerimine, pildistamine ning osalejatel on võimalus näidata catwalk’il juhtnööride järgi oma kõndimise oskust. Osalema on kutsutud kõik julged vähemalt 15-aastased noored – nii neiud kui noormehed –, kes on unistanud moelavadel säramisest.

Casting‘ule tulles palutakse selga panna neutraalset tooni mustrita ja logodeta t-särk/top/kleit, jalga panna kitsad või lühikesed püksid või seelik ja tennised. Tulla tuleks puhaste juustega ning ilma meigita, kerge jumestus on lubatud. Tüdrukutel palutakse kaasa võtta kontsakingad ning pikkade juuste puhul juuksekumm.

Rohkem infot ürituse kohta leiab ERKI Moeshow Facebooki kanalilt, kus saab ennast juba eelregistreerida.

Sarnased artiklid

Kommentaarid