ERKI Moeshow 2021 kavandite konkurss on avatud

Anneliis Reili kollektsioon “Põhjaallikad”

Foto: Arnaud Lafeuillade

ERKI Moeshow on 20. sajandil alguse saanud eesti moe suursündmus, mis suunatud noortele moedisaineritele, moetudengitele ning moehuvilistele. Osalejatel on võimalus valla lasta oma sügavaimad loomingulised fantaasiad, lõhkuda piire ja tuua vaatajateni ainukordsed ja seninägematud lahendused.

ERKI Moeshow 2021 kavandeid on võimalik esitada 18. jaanuarist kuni 8. märtsini, tähtajaga kell 18.00. Konkursile pääsemiseks vajalik reglement on leitav Eesti Kunstiakadeemia lehelt. Kandideerima on oodatud keskkooli lõpetanud, hetkel ülikoolis/ametikoolis/ kõrgkoolis õppijad ning õpingud mitte rohkem kui 3 aastat tagasi lõpetanud loomeinimesed.

Disainerid, kes pääsevad edasi ERKI Moeshow’le, avalikustatakse 15. märtsil ERKI Moeshow kodulehel ja ERKI Moeshow sotsiaalmeedia kanalites, Instagramis ja Facebookis.

Maikuu lõpus Eesti moemaastikku raputav suursündmus toimub 2021. aastal kolmekümne neljandat korda. Järjepidevalt EKA tudengite poolt korraldatav ERKI Moeshow kõlapind ulatub ka väljapoole Eestit – igal aastal on moevõistlusse kaasatud nii rahvusvaheline žürii kui osalejad mitmelt poolt maailmast. 

Sarnased artiklid

Kommentaarid