FOTOD: ERKI Moeshow 2021 avasündmus Rotermannis

FOTOD: ERKI Moeshow 2021 avasündmus Rotermannis

Foto: Martin Buschmann

Käesoleva nädala esmaspäeval, 21. juunil sõlmis Eesti Kunstiakadeemia moesündmus ERKI Moeshow kuldsponsorluse lepingu Rotermanni kvartali ja Patarei Merekindlusega ning ühtlasi avati sel puhul Rotermanni Ajamajas Eesti Kunstiakadeemia näitus ja hüpikpood.

Rotermanni vast valminud Ajamajas, mis sümboliseerib väravat Rotermanni kvartalisse aadressil Rotermanni 6, saab kogu suve vältel toimuma mitmeid ERKI Moeshow’le eelnevaid sündmusi – alates Eesti Kunstiakadeemia tudengitööde näitustest kuni põnevate paneeldiskussioonide ning ERKI Moeshow võitja kollektsiooni väljapanekuni.

Esimesel näitusel on eksponeeritud teosed EKA kaasaegse kunsti, tekstiilidisaini ja graafika erialade tudengitelt, kelleks on Helena Lepik, Brit Kikas, Jose Aldemar Muñoz Ñustes, Irmeli Terras, Annika Hint, Olesja Semenkova, Anni Kivisto ja Katrin Enni. Lisaks on võimalik nautida EKA tudengite fotonäituseid ka Rotermanni 14 vaateakendel. EKA pop-up poest on võimalik aga osta nii EKA meeneid, tudengite disaini ja kunsti ning peagi ka ERKI Moeshow meeneid ning pileteid. Näituseprogrammi on koostanud ning kureerinud ERKI Moeshow 2021 peakorraldaja Cristopher Siniväli. Nii näitused kui pood jäävad Rotermannis avatuks kuni 26. septembrini.

Esimese näituse avamisel allkirjastasid EKA haldus- ja finantsdirektor Andres Tammsaar ning US Real Estate’i juhatuse esimees Aavo Kokk ERKI Moeshow 2021 kuldsponsorluse lepingu, millega pandi algus sisutihedale moesuvele nii Rotermanni kvartalis kui ka Patarei Merekindluses. Esimeseks suuremaks sündmuseks on 3. juulil Rotermannis toimuv ERKI Moeshow modelliotsing, kus valitakse modellid 28. augustil Patarei Merekindluses toimuvale ERKI finaaletendusele.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid