LAURA NESTOR esitleb oma 2020. aasta fotokalendrit

Foto: Laura Nestor

Kas juba paistab 2019. aasta lõpp? Tundub nii, sest valmis on saanud järg Laura Nestori üle-eelmisel aastal välja antud fotokalendrile ning käesolevast nädalast jõuab see Tallinna Fotografiskasse ka müügile.

„Aasta lõpu lähenedes hakkasin palju kuulma sõpradelt ja tuttavatelt küsimusi, kas on oodata kalendrit ka sellel aastal,” räägib Laura. „Need laused hakkasid mul peas kummitama ja mõtlesin, et kui huvi ja publikut on, siis teen ära. Kui ka Fotografiska Tallinn, rahvusvaheline fotograafiameka Telliskivi Loomelinnaku südames, andis teada soovist minu kalender müüki võtta, motiveeris see mind veel enam asja kallale asuma.”

Tänaseks on kalender valmis ning saame avalikustada, et 2020. aasta Laura Nestor Photography fotokalendri keskmeks on huuled ning nende põnev detailne ja märgiline maailm. „Näiliselt vaoshoitud kaunite kaadrite taga peituvad pingestatud lood, mille tõlgendusvõtme leiab kalendrinautija iseendast. Huule motiiv on minu varajasemas loomingus olnud läbiv, ikka ja jälle tuleb see kusagilt eriliselt esile. Otsustasin seda rütmi jätkata ja toota lisaks täiesti uue värske seeria,” selgitab Laura teemavalikut. Lisaks oli Laura kindel soov loobuda kalendrit tehes igasugusest plastist ja riputuskonksudest, et kalendrit saaks hiljem näiteks sisekujunduses pildiraamis säilitada. „Või saaks hoopis vajalikuks ahjukütte materjaliks!”

Kalendriprojekti naiskonnas olid lisaks Laurale meigikunstnik Erle Taklai, MJ Modelsi ja AL Model Managementi modellid, kalendri kujundas aga meie oma Helene Vetik. 

Laura Nestor Photography 2020. aasta fotokalender on alates 1. novembrist müügil ainult Fotografiska Tallinnas. 

Sarnased artiklid

Kommentaarid