Kustumatu armastus Cindy vastu…

Foto: reserved.com

Viimaks ometi on meie ette jõudnud Reservedi ja Cindy Crawfordi koostööna valminud moefilm “#iLoveYouCindy”. Moebrändi värsket kevadkollektsiooni tutvustavas videos etendab üheks maailma kaunimaks naiseks peetav supermodell ekstsentrilist naist Ameerika äärelinnast, kes 1980ndatest mõjutatud riietuses tantsib, näitleb ja lõbutseb.

Maailma ühe andekama moefilmide režissööri Gordon von Steineri juhendamisel valminud videoklipp annab võimaluse näha Cindy Crawfordi sellisena, nagu me teda veel kunagi varem näinud ei ole. „Olles juba varasemalt Gordoni tööga tuttav, olin ma koheselt põnevil ning ootasin huviga, mida ta minu jaoks välja mõelnud on. Mulle meeldis see 80ndate nostalgia, mis sai üles filmitud uudsel ja lõbusal viisil. Ta tõesti sundis mind rohke tantsimisega enda mugavustsoonist väljuma,“ räägib Crawford unikaalsest koostööprojektist.

Crawfordi valimine Reservedi uueks esindusnäoks ei ole juhuslik. Brändi uue kollektsiooni põhiolemus on tugevalt seotud 1980ndatega ja just see periood oli ka täna 52-aastase modelli karjääri pöördepunktiks. Just siis sai temast supermodell. Seega ei väljendugi 80ndatele omane meeleolu üksnes moefilmi valguse ja muusika kasutuses, vaid eelkõige siiski Reservedi moekollektsioonis, milles domineerivadki sellele ajastule ülimalt iseloomulikud riided – valged logoga T-särgid, teksatagid, kõrge värvliga püksid, kultusseriaalidest „Dünastia“ ning „Vaprad ja ilusad“ inspireeritud rangete lõigetega pastelsed või triibulised pükskostüümid, laiaäärsed kübarad ning rõhutatud õlakutega pintsakud.

Videos astub koos Cindy Crawfordiga üles ka Dacre Montgromery, kes on eelkõige tuntud sarja „Stranger Things“ teisest hooajast, mille tegevus toimub samuti 1980ndate algusaastatel. Lisaks lööb moefilmis kaasa filmisõpradele juba tuttav Eric Roberts.

Vaata värskelt valminud moefilmi “#iLoveYouCindy”:

Sarnased artiklid

Kommentaarid