Kui kohtuvad Norrison ja Britta Laumets-Merila…

Kui kohtuvad Norrison ja Britta Laumets-Merila…

Foto: Herkki-Erich Merila

Kodumaisel kvaliteetkudumite brändil Norrison on koostöös Britta Laumets-Merilaga äsja valminud limiteeritud erikollektsioon, mille mudelid said minimalistliku joonega ning ilmestatud hoolikalt valitud mustrite ja põnevate detailidega.

„Põhirõhk on ajatul disainikeelel,” räägib eelmise aasta Kuldnõela nominendist disainer. „Pean tähtsaks, et rõivad, mis on kord siia maailma loodud, oleksid kvaliteetsed ja saaksid võimalikult kaua inimese kasutuses olla.” Ta lisab, et Itaalias valmistatud OEKO-TEX® standarditele vastav lõngavalik muudab kootud rõivad kestlikuks ning sellele tuginedes peab aastatele vastu pidama ka disain. 

Kollektsioonis endas ning just selle värvigammas on tajuda sügistalvise põhjamaise looduse mõjutusi. “Tume metsaroheline, öösinine, esimese lume hall ja lootusrikas helesinine annavad minu jaoks kokku mõnusalt värske ja modernse kombo,” avab disainer toonide valikut. Neutraalsed ja ajatud värvid muudavad kollektsiooni hõlpsasti kombineeritavaks ka juba olemasoleva garderoobiga.

Miks aga Norrison? “Pikaajaline kogemus, kvaliteetsed lõngad ja kodumaine tootmine on märksõnad, mis selle kaubamärgi toodangut iseloomustavad ning seetõttu tundus idee meie võimalikust koostööst väga ahvatlev ja õige,” räägib Britta, kellel ka endal pikaajaline kogemus moetööstuses selja taga.

“Koostöö Britta Laumets-Merilaga on olnud korraga nii meeldiv, väljakutsuv, kui ka väga tulemusrikas kogemus. Väljakutsuv selles mõttes, et pidime tulemuse saavutamiseks ise ka omalt poolt maksimumi välja panema. Oleme valminud kollektsiooniga  väga rahul ja näen  klientide huvist ning esimestest müügitulemusest, et rahul on ka nemad. Selles valguses saame avaldada, et juba on Brittaga töös ka uus kollektsioon,” lisab Norrisoni loovjuht.

Uudista Norrisoni värskelt valminud kollektsiooni allolevas galeriis ning Norrisoni veebipoes!

Norrison Knitweari tegemistel tasub silma peal hoida moemärgi Facebooki– ja Instagrami-lehel, kuna just sealt saab parima info nii uute kollektsioonide, eripakkumiste kui kõikide muude põnevate tegemiste kohta. Norrisoni kodulehel on võimalus liituda ka brändi uudiskirjaga, saades nii oma esimeselt ostult 10% soodustust. Uuri lisa norrison.ee. 

*Artikkel on valminud koostöös Norrisoniga.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid