Kristel Kuslapuu võitis maineka “Ones To Watch” auhinna

Foto: Johan Huimerind

Maineka “Ones To Watch” auhinna võitjana esitleb Kristel Kuslapuu veebruaris Londonis oma uut kollektsiooni “Hero”. Kollektsioon koosneb disainerile omastest skulptuursetest, mängulistest ja suuremõõtmelistest kudumitest, mis põimitud sümbolite ja ühiskondlike sõnumitega.

Kristel Kuslapuu sõnul on ”Ones To Watch” auhinna võitmine suur tunnustus ja kinnitus sellele, et ta teeb õiget asja. “Õnnetunne unistuste täitumisel on kirjeldamatu. Tunnen, et olen leidnud oma tee ning võimalus jagada seda kogu maailmaga, on lihtsalt imeline. Olen väga tänulik,” lisab disainer.

Kristel Kuslapuu uue kollektsiooni inspiratisoon pärineb sügavatest saladustest, foobiatest, sotsiaalsetest hirmudest ja draamadest, flirtides samal ajal suurte vormide, julgete värvide, unikaalsete mustrite ja provokatiivsete sõnumitega. Nagu ka eelnevates kollektsioonides, loob Kristel uue kollektsiooniga moodi läbi iroonia ja klišeede, mis ei pea õigustamiseks ja enese mugavalt tundmiseks valima endale sugu. Kudumid valmivad käsitööna ning nende valmistamisel on kasutatud alpaka-, kaameli-, kitse- ja lambavilla.

Kollektsiooni esmaesitlus toimub veebruaris Fashion Scout London korraldataval “Ones To Watch” moeetendusel Londoni moenädala raames. “Ones To Watch” on Euroopa juhtiva moeagentuuri Fashion Scout korraldatav moeetendus, kus igal hooajal tutvustatakse nelja väljapaistvat uut disainerit üle maailma.

Kristel Kuslapuu “Hero” kollektsiooni valmimisele ja Londonisse jõudmisele aitavad kaasa Anna Verschik, AirBaltic, Viru Keskus, LUMI ja Fashionavant.

Sarnased artiklid

Kommentaarid