Kriitiline, mänguline, mõtestatud Triinu Pungits

Kriitiline, mänguline, mõtestatud Triinu Pungits

Foto: Riina Varol

Triinu Pungitsa kollektsioonide fotod on alati need, mis pilku püüavad – nii ka tänavu. Ning kui meile kord juba midagi silmipaitavat ette jääb, siis peame seda jagama siingi. 

Triinu Pungitsa uued – fotodel nähtavad – kudumid on kevadel valminud kollektsiooni “Jealous” jätk, milles kohtuvad klassikaline ruut ja naturaalsed materjalid, põhjamaine karskus ja värskus. Erinevates vormides kootud mantlid, kampsunid, mütsid ja sallid on just need, mis keset külma ja pimedust  meelerahu säilitada aitavad.

Graafika trükimustritele ja kudumitele on loodud koostöös Marja-Liisa Paltsiga, kelle illustratiivsed joonistused on kriitilised ja mõtestatud, kuid samas mängulised ja lõbusad. “Fotograaf Riina Varoliga loomingut pildistades ei sea me endale piire ega raame, vaid laseme olla hetkel ja kujundada seda vastavalt meeleolule ja olustikule. Kõike ei saa lihtsalt sõnadesse panna – meie keeleks on pildikeel,” selgitab Triinu. 

Oma uue kollektsiooniga kutsub Triinu Pungits tegema nii, et meil kõigil oleks hea. “Tarbides, kandes ja hoides seda, mis on kvaliteetne, kohalik ja loodusele hea, väärtustades head ja häid valikuid. Seepärast otsustasin jagada head Toidupangaga – hoides ja aidates nii inimesi enda ümber,” räägib Triinu. “Ostes detsembrikuu  jooksul Triinu Pungitsa loomingut, annetame 10% iga toote pealt Toidupangale. Juhul aga, kui sa ise riidekappi hetkel täiendust ei vaja, saad Toidupangale teha ka otseannetuse kas raha või toidukaupade näol. Hoiame ja aitame üksteist!” 

Uudista Triinu Pungitsa uusi kudumeid allolevas galeriis ning kiika veebipoodi triinupungits.com/shop!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid