Kollektiiv deLULU avaldas uue singli koos videoga

Foto: Pressifoto

Täna andis Taavi Paomets, Mairo Marjamaa ning Inga Tislarist koosnev ansambel deLULU välja enda teise ametliku singli – “Safer Than Home”.

“Safer Than Home” on suuresti inspireeritud ideest “a house is not a home” – mõttest, et kodu ei ole hoone, vaid pigem tunne, mida keegi võib pakkuda. Keegi, kes tekitab turvatunde, vaatamata turbulentsile ümbritsevast maailmas, kus valdab ebakindlus. “See lugu on pisut r’n’b’likum ja soulilikum kui meie eelmine lugu “Animals”, mis oli rohkem sarnane peavoolu popmuusikale,” kommenteerib Inga.

‘’Uue loo minimalistlik ja kurvameelne helikeel peaks hästi sobima praegusesse aega, kus on karge, päikeseta ilm ja pilkane pimedus, mis on tuttav kõikidele eestlastele,’’ täpsustab Taavi Paomets. Bändi solisti, Inga Tislar sõnul on oluline lisaks melanhoolsusele leida selles loos ka meditatiivne pool, mida saaks kasutada näiteks ise millegi uue loomisel. Mairo aga võrdleb lugu pika jalutuskäiguga, mis võimaldab meil teha ühe kiire rännaku vaatamaks iseenda sisse.

Bändi uut singlit “Safer Than Home” saadab ka režissöör Martin Randalu käe all valminud muusikavideo, kus peale Meelis Lusmäe valgusinstallatsiooni on läbivaks sümboliks kollane “eluliin”. Video kulminatsiooniks on bändiliikmete liinide ristumine, mis vihjab loodud sõprussidemetele ja muusikalisele ühiselule. “Tundsime, et antud loole sobiks hästi juurde täiendav visuaal ja panime enda headest sõpradest Martin Randalust ja Meelis Lusmäest kokku supertiimi – oleme ise videoga väga rahul ning põnevil, kuidas publik meie teise loo vastu võtab,” lisab Mairo Marjamaa.

Vaata uue singli “Safer Than Home” videot:

Sarnased artiklid

Kommentaarid