KOHIN Emajõe kallastel

Foto: Julia Shashkina

Mäletate, kirjutasime mõni aeg tagasi üritustesarjast KOHIN, kus naistel on võimalik tutvuda, üheskoos liikuda ja oma silmaringi avardada? Selline üritus tuleb taas – juba käesoleva nädala laupäeval, 29. veebruaril Tartus – ning oma osa on selles kanda ka Portailil.

Nimelt ootab laupäeval, 29. veebruaril, mis on muideks igavese nooruse kuupäev, KOHINa osalejaid ees üks naiselik ja mõnusalt voolav päev kauni Emajõe kallastel. Seekordse ürituse alateemaks on ilu ja noorus ning sellega seoses tähistatakse ühiste meeldejäävate hetkede loomist – sest ilus mälestus on miski, mis jääb. Ühine liikumine, tervislik toit ja huvitavad teemad on miski, mis käivad ka seekordse KOHINa üritustega käsikäes. 

Kus tuleb aga mängu Portail? Nimelt juhib Portaili peatoimetaja Aljona Eesmaa KOHINa raames moeteemalist vestlusringi, kus tema vestluskaaslaseks on Marleen Marnot. Marleen on noor ambitsioonikas moest huvituv Eesti naine, kelle kogemustepagasisse kuulub ka töötamine Diori moemajas – seega tõotab tulla vägagi põnev kohtumine. Kuid loomulikult ei ole see ainuke põnev vestlus või loeng antud päeval.

Rohkem infot ürituse kohta leiab Facebooki lehelt, üritusele registreerida saab aga siin. 

Sarnased artiklid

Kommentaarid