Kogo galerii kutsub jõulukingiks kunsti ostma

Foto: Žilvinas Landzbergase sari „Udu“.

Täna, 1. detsembril algab Kogo galerii kampaania, millega kutsutakse üles kinkima endale ja lähedastele jõuludeks kaasaegset kunsti. Galerii on oma kodulehele kokku koondanud spetsiaalse valiku 18 kaasaegse kunstniku teostest, raamatutest ja muust.

Galerii on kampaania jaoks välja valinud teosed mõningatelt kunstnikelt, kellega on aastate jooksul koostööd tehtud. Need kunstnikud on Eike Eplik, Alexei Gordin, Mari-Leen Kiipli, Kristi Kongi, Edith Karlson, Kiwa, Anna Mari Liivrand, Holger Loodus, Art Allmägi, Johannes Luik, Laura Põld, Bita Razavi, August Krogan-Roley, Līga Spunde, Žilvinas Landzbergas, Kadri Toom, Elīna Vītola ja Tanja Muravskaja. Valikus on kaasaegne maal, graafika, joonistused, fotod, skulptuurid ja muu, samuti kunstiraamatud ja postkaardid.

Oma üleskutsega soovib galerii valitud kunstnikke ja nende loomingut esile tõsta, samas ka panustada uue kunstikogujate põlvkonna kujunemisse. „Tahame olla osa tulevikust, kus kunst ja looming laiemalt on tavapärane eneseväljendusoskus ja viis kaasinimeste kogemiseks või üldse maailma mõtestamiseks,“ lisas Kogo galerist Liina Raus. 

Kampaania ise kestab 6. jaanuarini 2022. Uuri lisa kogogallery.ee/ee/joulukampaania. 

Sarnased artiklid

Kommentaarid