KAUA OODATUD KAUNIKE – Fankadelik Vintage avas veebipoe

Foto: Fankadelik Vintage

Fankadelik Vintage – kellel on olnud rõõm pakkuda nii kohalikele kui kaugematele külalistele juba üle kümne aasta unikaalseid ja fabuloosseid vintage rõivaid ja aksessuaare – on valmis saanud oma kaua oodatud veebipoe fankadelikvintage.com. 

“Meie poe konseptsioon sündis laiendatud pere ja sõprade ringist, kus hinnatakse taaskasutust, kvaliteetseid ja julge disainiga rõivaid. Iga ese meie poes on hoolikalt välja valitud, sest soovime, et meie valikus oleksid vaid parimad vintage palad,” ütleb Fankadelikut algusest peale vedanud Kirsti Saleh. 

Ka täna leiab Fankadeliku valikust nii kvaliteetseid igapäeva rõivaid, aga ka silmi pimestavat glamuuuri, millega julgelt kasvõi presidendi vastuvõtule minna. Samuti leidub Fankadeliku aardelaekas hulganisti pärleid maailma kuulsatest moemajadest nagu Yves Saint Laurent, Versace, Burberry, jne. “Meie missiooniks on olnud ühendada möödunud dekaadide stiili-hitid kaasaegse stilistikaga, et inspireerida seeläbi inimesi nägema vintage-rõivastes suurepärast alternatiivi, kuidas loodussõbralikult oma garderoobi uuendada,” lisab Fankadeliku moevaliku eest seisev Liisa-Chrislin Saleh. 

Uude dekaadi sisenemisel on Fankadelik Vintage otsustanud tulla oma klienditele veelgi lähemale – et poe aadred leiaksid tee igaüheni olenemata asukohast ja ajast. Kõik veebipoodi jõudvad tooted on võimalikult täpselt üles pildistatud, kirjeldatud ja mõõdetud, et teha veebipõhine vintaaž-šoping kõigile võimalikult mugavaks ja turvaliseks.

Uudista Fankadeliku uut veebipoodi fankadelikvintage.com. 

Loomulikult jätkab Fanktadelik Vintage tegutsemist ka oma Vana-Viru 6 ning Balti Jaama Turu 2. korrusel asuvates esindustes. 

Sarnased artiklid

Kommentaarid