Kassid ja poisid ehk Kriss Sooniku uus kollektsioon

Kassid ja poisid ehk Kriss Sooniku uus kollektsioon

Foto: Sandra Palm

Käesoleval nädalal tähistas kodumaine pesumärk Kriss Soonik oma showroom’i esimest sünnipäeva. Selle käigus avaldas omanimelise brändi asutanud Kriss Soonik-Käärmann, et peagi juba oma 10. juubelit tähistav moemärk, mis on tuntud eelkõige oma pesudisainide poolest, on nüüd laienemas ka ready-to-wear kategooriasse.

Tegelikult on see olnud juba Krissi ammuseks sooviks, lisada kollektsiooni särke ja kleite, mida saab kombineerida tootemargi pesukomplektidega. Nii on ka värskelt esitletud ja müügile jõudnud kollektsioonis kaks märkimisväärset märksõna: oma kassimustriga kangas ning kihiline riietumine, millega saab Kriss Sooniku rõivastega minna nii öelda buduaarist tänavale.

“Sellist sammu pani mind astuma Jaapani turg, kes on soovinud meie brändilt eelkõige põnevaid rõivaid, mida kanda just tänaval,” räägib Kriss. “Aasia klient on väga inspireeriv, ta tahab oma esteetikat nähtavaks teha. Soovime seda võimalust pakkuda ka Euroopas ning nii alustame esimesena oma ready-to-wear rõivakollektsiooni müümist just Eestis.”

Kriss Sooniku uue kollektsiooni võib leida Tallinna Kaubamaja Eesti Disaini alalt, Kriss Soonik stuudiopoest Tallinnas aadressil Paavli 5/2 ning kodulehelt www.kriss-soonik.com.

Tutvu uue kollektsiooniga allolevas galeriis!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid