JW Anderson x Uniqlo, neljas väljalase

JW Anderson x Uniqlo, neljas väljalase

Foto: Uniqlo

Kuigi täiesti arusaamatul põhjusel ei eksisteeri Eesti kaubanduses ikka veel sellist kauplust nagu Uniqlo, siis mõtlesime, et moemärgi värskem JW Andersoniga loodud kollektsioon väärib kajastamist ikka. Ning annab piisavalt riietumisinspiratsiooni alanud sügiseks.

Nagu öeldud, on juba neljandat korda ühendanud väed moemärk Uniqlo ja JW Andersoni moemärgi loovjuht Jonathan Anderson. Tänavune kollektsioon on kogu inspiratsiooni saanud Inglismaal, Cornwallis asuvast St. Ives’i linnakesest, kus Jonathan Andersoni sõnul kohtuvad britilikud elemendid ning kaasaegne disain. Kollektsioon ise kannab pealkirja „The Great British Outdoors”, millest võibki juba välja lugeda, et kollektsiooni esemed on mõeldud vastu pidama ka heitlikule Inglismaa ilmale. Mustritest ning värvitoonidest teevad kollektsioonis ilma väga britilikud punased, rohelised, tartan-mustrid ning mõned meeldivalt kontrastsed jooned. Ning loomulikult leiab kollektsioonist Uniqlo innovaatilised signatuurmaterjalid, mis peavad vastu igale ilmale.

JW Anderson x Uniqlo uus kollektsioon jõuab müügile Uniqlo esindustesse ja veebipoodi juba 17. oktoobril. Tutvu kollektsiooniga allolevas galeriis!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid