Ciao, Kendall!

Ciao, Kendall!

Foto: Reserved

Peale kampaaniaid selliste nimekate staaridega nagu Kate Moss, Cindy Crawford, Adwoa Aboah ja Irina Shayk, üllatab riidebränd Reserved taas ning esitleb oma seekordse sügistalvise kollektsiooni reklaamnäona ei kedagi muud kui Kendall Jennerit.

116 miljonit jälgimist Instagramis, 180 cm pikkust ning auväärne positsioon ajakirja Forbse enimteenivate modellide seas, on Kendallist teinud tõelise tänapäeva pop-ikooni. Reservedi uues kampaaniavideos kehastub ta mitmeteks Itaalia filmimaailma kõige kuulsamateks tegelasteks ning rändab ühest ajastust ja karakterist teise. Olulisim, mida kampaania vahendab, on julgus realiseerida oma kõige võimatuma näivamaid unistusi ning väljendada end täpselt sellisena nagu seda ise soovime.

Muide, video sünni taga seisab moemaailmas tuntud ning armastatud loominguline kahurvägi. Nii kuuluvad kampaaniavideo kunstilise juhi Gordon Von Steineri tööportfelli näiteks koostööd Prada ja Gucciga, ning Jacob K, kes lõi klipi tarvis Kendalli stilistika, teeb muuseas koostööd ajakirjadega Vogue, W ja Dazed. Kae meie silmis vägagi meeleolukat tulemust allolevas videos!

Kendall x Reserved kampaania esitlus Eestis toimus privaatses õhkkonnas Laura Nestori fotostuudios. Jäädvustusi sündmusest ning külalistest näed allolevast galeriist!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid