Jonas Kaarnamets, nüüd jonas.f.k

Foto: Ken Oja

Frankie Animali asutajaliige, kitarrist ja laulukirjutaja Jonas Kaarnamets on välja tulnud oma esimese sooloprojektiga jonas.f.k, mille alt saab esimest korda kuulda muusikat, mida ta on üksi, kaasautorite abita kirjutanud. Lühialbumi “buda.01” väljaandjaks on kodumaine plaadifirma TIKS Rekords.

Jonas Kaarnamets on Eesti muusikamaastikul olnud tegev juba pea kümme aastat. Olles asutajaliige alternatiivbändis Frankie Animal on ta lisaks nii stuudios kui kontserdiformaadis koostööd teinud suure hulga nimekate kodumaiste artistidega nagu Erki Pärnoja, NOËP ja Sander Mölder. Täna ilmunud lühialbum “buda.01” on sulam tänapäevasest pop- ja sügavamast elektroonilisest muusikast ning sellel kompab Jonas oma piire laulukirjutaja, produtsendi ja artistina. 

Debüütlühialbum ise valmis nii teel olles kui ka uues keskkonnas musitseerides: “Sisuliselt on see album katkend ühe 25-aastase noormehe elust. Ma pakkisin eelmisel kevadel oma stuudio autosse ja sõitsin üksi kuuks asjaks Budapesti iseennast avastama. Kuu ajaga jõudsin oma asjade üle päris palju mõelda ning ühel või teisel kujul jõudsid need mõtted nendesse lugudesse,” kirjeldab jonas.f.k debüüdi protsessi. “See on omamoodi reisipäevik, kus iga pala on justkui üks sissekanne või emotsioon. Ühtlasi hakkasin sellel perioodil ka esimest korda elektroonilisemasse muusikasse süvitsi minema ning kindlasti jätsid lauludele jälje Nicolas Jaar, erinevad prantsuse electro artistid, aga ka Sander Mölder ja temaga TIKS071 plaadi juures töötamine.”

Kuula Jonas.f.k lühialbum “buda.01” Spotifys.

Sarnased artiklid

Kommentaarid