jonas.f.k soolokontsert Uus Laine klubis

Foto: Silver Mikiver

23. oktoobril leiab klubis Uus Laine aset jonas.f.k soolokontsert ja uue EP “TLL.02” esitlus, kus esitusele tulevad publiku vanad lemmikud ja kõik uue lühialbumi lood.

Jonas Kaarnametsa karismaatiline sooloprojekt jonas.f.k kompab piire, eksperimenteerib, keerab vinti peale ja eelkõige gruuvib suurepärases alternatiivmuusika rütmis. Sõbrad on jonas.f.k eksootilist karakterit nimetanud lausa “Mustamäe David Bowie’ks” ning ERR arvustuses nimetati EP esiksingel “(They’re Calling Us) Loco” kunstihingede ööeluhuntide oodiks.

Sooloprojekt sai alguse esimene albumiga, mis oli kirjutatud Budapestis ning kandis nime “buda.01”. Album, mis ilmus TIKS plaadifirma alt sai tunnustust nii kriitikutelt kui nominatsiooni Eesti Muusikaauhindadel Aasta debüütalbumi kategoorias. Teine EP “TLL.02” ilmus 24. septembril plaadifirma Smuuv alt ning on juba saanud poolehoidu nii kuulajatelt kui kriitikutelt, pälvides tunnustus Raadio 2 nädala plaadina.

“Esitluskontserdilt on oodata uusi tuttavaid nägusi, palju endorfiine ja liikuvaid puusi,” kommenteerib Jonas. Esitluskontserdile järgneb pidu, kus muusika võtavad üle erinevad sõbrad ja  kolleegid.

Piletid 23. oktoobril toimuvale EP esitluskontserdile tänasest saadaval Ticketerist, soodsama hinnaga pileteid saadaval piiratud koguses.

Sarnased artiklid

Kommentaarid