Baltika Grupi jae arenduse ja opereerimise juht Marek Kornõšev rõõmustab, et projekt, mida on planeeritud enam kui poolteist aastat, on lõpuks valmis saanud. „Uus Ivo Nikkolo on mõeldud kaasaegsele naisele, kuid ainult toode ei muuda brändi atraktiivseks. Tahame, et uus hingamine ja kontseptsioon väljenduksid ka kogemuses, mida klient saab meie poes osteldes. Usume, et tänu maitsekale välimusele ja parimale klienditeenindusele on värskelt avatud pood meie sihtgrupile atraktiivsem kui kunagi varem,“ lisas Kornõšev.

Uue poe arhitektuuri on osavalt põimitud ka Ivo Nikkolo brändi väärtused. Kontrastsus ja tugev sümmeetria esindavad ambitsioonikust. Avarus ja ruumikus sümboliseerivad vastutustundlikkust – rõivaste disainimisel liigutakse üha enam jätkusuutlikkuse poole ning kasutatakse naturaalseid kangaid ja materjale. Detailne valgustus märgib soojust ja optimismi.
Tänasel päeval sobivad Ivo Nikkolo riided ja aksessuaarid mugava ja mitmekülgse stiiliga garderoobi omanikule. Disain ise on loomulikult inspireeritud naistest, nende mitmekülgsest välimusest ja eriilmelistest eludest. Sellest lähtuvalt on loodud riided ja aksessuaarid, mis panevad naisi end igas olukorras tundma elegantselt ja samas mugavalt. Ning just need moeesemed Ivo Nikkolo austajaid uues esinduskaupluses ka ootavad.
Ivo Nikkolo uus pood asub Rotermanni kvartalis aadressil Rotermanni 6.
1990ndate stiili võlu peitub oskuses mõjuda korraga läbimõeldud ja pingutuseta. Piisab hästi istuvast mantlist või jakist, sirge lõikega teksadest, minimalistlikest kingadest ning kotist, mis ei püüa üleliia tähelepanu, kuid seob terviku kokku. Ka kleidid liiguvad samas võtmes: puhtad jooned, rahulikud toonid ja lõiked, mis töötavad rohkem kui ühe hooaja.
Kui sinu garderoobis on juba olemas neutraalsed põhiesemed ja klassikalised sinised teksad, on algus tehtud. Kui aga 90ndate vaimus kevadriietus vajab väikest täiendust, tasub vaadata Kaubamaja Osturalli poole.
Valisime 6.-12.04 kestvalt Osturallilt välja valinud esemed, mis täidavad oma ülesande täpselt nii, nagu üks hea moeleid peaks: neid on lihtne kombineerida, need mõjuvad ajatult ning praegu ka eriti meeldiva hinnaga.
Tutvu valikuga galeriis!
Kopenhaagenis disainitud mudel ühendab skulpturaalse vormi ja praktilisuse: kaardus korpus, selge joonega klapp ning detail, mis viitab brändi nimes peituvale ø-tähele. Kotte on saada erinevates põhjamaistes värvitoonides, näiteks helesinisena ja valgena, kuid ka praegu eriti populaarse ponimustriga. Üks on igal juhul kindel – Samsøe Samsøe käekott on tõeline garderoobi pärl, mis jääb sinna aastateks.

HERØ käekott on juba saadaval nii Tallinna kui Tartu Kaubamaja Samsøe Samsøe pop-up’is.