Iittala Taika kollektsiooni lisandus uus disain

Foto: Iittala

Armastatud Iittala Taika kollektsiooni on sügise eel lisandunud uus värvikirev disain, kus peaosas heleroosa ja pastelne roheline toon ning muidugi uued maagilised metsaolendid. 

Iittala Taika kollektsioon on tuntud Klaus Haapaniemi omapärase ja äratuntava stiili poolest: müütilised ja folkloorisegused mustrid jutustavad lugusid põhjamaiste metsade olenditest. Taika esemete kuju on disaininud professor Heikki Orvola. Haapaniemi ainulaadne stiil ja rikkalikud illustratsioonid loovad koos Orvola lihtsate vormidega puhta ja huvitava koosluse.

Uus muster täiendab Taika geomeetrilist, kuid samas orgaanilist stiili värskusega. Taika Siimes kollektsioon on kaheksaosaline. Komplekti kuuluvad kruus, kohvitass ja alustaldrik, supitaldrik, kaks erinevas suuruses praetaldrikut ning väike ja suur kauss. Lisaks nõudele kuuluvad komplekti köögi- ja pabersalvrätikud. Siimes toob kollektsiooni uued tegelased: hirved, puunotid ja siilid ning tuttavlikele Taika värvidele annavad aktsenti heleroosa ning pastelne roheline.

Sarnased artiklid

Kommentaarid