Human highness ehk Milli Maieri väärisjuukseehted

Human highness ehk Milli Maieri väärisjuukseehted

Foto: Milli Maier

Milli Maier on noor (ning imekaunis) disainer, kelle loomingu moodustavad müütilise taustaga väärisjuukseehted, mis on kontseptsioonilt globaalses mastaabis ainulaadsed. Brändi teeb eriliseks ka asjaolu, et neid kullast juukseehted valmistatakse käsitööna just siin, Eestis.

Enne juukseehtebrändi loomist viis Milli läbi põhjaliku uurimustöö teemadel, kuidas hindasid ja hoidsid oma juukseid erinevate kultuuride põlisrahvad. Ta uuris, kust pärineb tava juukseid ehtida, millega seda tehti ning mida sellega öelda sooviti. Tema ehted kätkevad endas erinevaid sümboleid ning on tihti multifunktsionaalsed – näiteks juuksekinnitid ja tiaara, mille osi saab kasutada ka kõrvarõngastena.

Selleaastase Londoni moenädala ajal debüteerisid Milli väärisjuukseehted eliitklubis Home House üheskoos Jessica Choay luksusliku rõivakollektsiooniga. Milli Maieri bränd astus üles Brillante Fashion Show’l, mille eripäraks on pakkuda vahetut stiilset elamust avangardsetes keskkondades. Disainer ise näebki oma loomingu kandjana inimest, kes hindab ehete ajaloolist päritolu ning eelistab esemeid, mida viia pärandina tulevikku.

Tutvu Milli Maieri loominguga aadressil www.millimaier.com ning jälgi brändi tegemisi ka Instagramis ja Facebookis. Milli Maieri loomingut saab Eestis soetada alates järgmisest nädalast ka Tallinn Design House’ist. 

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid