H&M tutvustas Eesti moemõjutajatele H&M Studio A/W 2019 kollektsiooni

H&M tutvustas Eesti moemõjutajatele H&M Studio A/W 2019 kollektsiooni

Foto: Meisi Volt

Selleaastane sügistalvine H&M Studio kollektsioon jõuab Tallinna Postimaja H&Mi kauplusesse ja e-poodi juba 5. septembril. Eesti moemõjutajad käisid linnameeleoludest ja maagiast inspireeritud kollektsiooni uudistamas 29. augustil. Esitlus toimus H&Mi Tallinna showroom’is, mis muudeti ürituse tarbeks minimalismist innustunud linnadaami urbanistlikuks loft’iks.

“H&M Studio kollektsioonid on alati mu lemmikud. Sügistalvise kollektsiooni juures paelus mind enim selle naiselikkuse, jõulisuse ning modernsuse kontrast – ideaalne mix tänapäeva enesekindlatele naistele! Minu lemmikuteks on suured lendlevad kleidid ja range vormiga pintsak, sillerdavad litrid ja vestid, mida saab omavahel kokku stiliseerida nii igapäevaseks kandmiseks kui ka pidulikumateks hetkedeks,“ kirjeldab esitlust külastanud digitaalse sisu looja Kristjaana Mere.

“Kollektsioon kombineerib sätendavat öist linna ja maalähedasi toone, mis on sügise jaoks justkui loodud. Rõivaste hulgast leiab endale midagi nii introvert kui ekstravert. Mind paelusid eriliste lõigetega riided, alustades kleitidest ja lõpetades pluusidega. Lavalaudadel näeb mind kindlasti sätendava pluusi ja seelikuga ning veidi maskuliinsete mustade lemmikpükstega, “ tõdeb kollektsiooniga tutvunud Liis Lemsalu.

Vaata ürituse fotosid allolevast galeriist!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid