H&M Studio viis Eesti moemõjutajad rannamõnusid nautima

H&M Studio viis Eesti moemõjutajad rannamõnusid nautima

Foto: Meisi Volt

Selleaastane kevadsuvine H&M Studio kollektsioon jõuab Tallinna Postimaja H&Mi kauplusesse ja e-poodi juba homme, 20. veebruaril. Eesti moemõjutajad käisid Gotlandi saare surfikultuurist ja maastikest inspireeritud kollektsiooni uudistamas aga juba eile. Külalised kutsuti tehisranda, mis muudeti ürituse tarbeks värviküllaseks moeinstallatsiooniks.

H&M Studio kevad/suvi 2020 muusa on tulevikku suunatud pilguga vaba hing, kes soovib kogeda uusi asju. Kollektsioon on samal ajal nii toores kui viimistletud. H&Mi disainitiim käis inspiratsiooniretkel Gotlandi saarel, mille pinnas meenutab kohati kuumaastikku. Sealt saadi idee tekstuuridest ja värvigammast.

Tallinna esitluse külaliste seas olid telest tuttavad Kätlin Hallik, Kristjaana Mere ja Helen Adamson, Instagrami-lemmikud Merilin Taimre, Triinu Maasik, Liisa Kušnir, Marii-Heleen Penu ja Meryl Mägi, online-moajakirja Portail.ee peatoimetaja Aljona Eesmaa, ajakirja Mood vastutav toimetaja Heidi Toome, moetoimetajad Karolin Kuusik ja Svetlana Agureeva, samuti moedisainerid Cärol Ott ja Kätlin Haak ning moemaanid Merit Boeijkens, Johanna Eenma ja Ilomai Küttim.

Vaata fotosid toimunud üritusest allolevast galeriist!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid