H&M Home’i talve iseloomustab rustikaalne sarm ja kuldne elegants

H&M Home’i talve iseloomustab rustikaalne sarm ja kuldne elegants

Foto: H&M

Jaheda aja kõige olulisem osa on koosolemine, sõprade ja lähedaste kokku kutsumine ning nendega koos lõõgastumine ja tähistamine. H&M Home on loonud sooja ja kutsuva talvekollektsiooni, mis aitab luua täiuslikku keskkonda mõnusate plaanide elluviimiseks.

H&M Home pakub tänavu oma kodukollektsioonis inspiratsiooni kahes erinevas võtmes. Hubane ja rustikaalne suund ammutab talvistest maastikest, igihaljast loodusest ja loomadest. Elegantsem trend keskendub kuldsetele toonidele ja luksuslikele materjalidele.

“Pühadehooaja algus on minu jaoks alati põnev ja ootan juba huviga, kuidas kliendid meie tooteid oma pidustustesse kaasavad. Paljudes kodudes leidub armsaid esemeid, millest on kujunenud oluline osa pühadetraditsioonidest ja mulle meeldib mõelda, et mõnest meie disainitud esemest nagu näiteks rõõmsast rebasetassist saab osa kellegi lapsepõlvemälestustest,” tõdeb H&M Home’i peadisainer Evelina Kravaev Söderberg.

Rustikaalsem kollektsiooni osa innustab tooma talvist atmosfääri ka tuppa – lisama interjöörile valgeid lopsakaid kudumeid ning printe, mis on inspireeritud talvise metsa floorast ja faunast. Hinnas on ka naturaalsed materjalid nagu näiteks linane, džuut ja puit. Traditsiooniliste triibu- ja ruudumustrilistele kangastele sekundeerivad kunstkarusnahk ja modernsed punased toonid, mis mõjuvad kõik koos värskelt.

Need, kes eelistavad glamuursemaid pühi, leiavad oma lemmikud linlikest pidustustest inspiratsiooni saanud kollektsiooni osast. Lihtsa ja elegantse look’i võtmeks on luksuslikkus, mida aitavad edastada kuldsed ja merevaigutoonid, aga ka materjalid nagu kunstkarusnahk, samet, messing ja pronks.

H&M Home soovitab nautida külma aja roogasid laua taga, mis on kaetud loodusest inspireeritud laudlinaga või pugeda hoopiski pehme kunstkarusnahast pleedi sisse ja juua lustakast rebasetassist kakaod. Ka kallitega koos tähemotiividega patjadega kaetud sohval logelemine kulub jahedal ja pimedal ajal marjaks ära.

Galeriis esitletud pühadehooaja kollektsiooni tooted jõuavad H&Mi kauplustesse ja e-poodi jooksvalt alates oktoobri lõpust.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid