H&M Home innustub sügisel New Yorgi galeristide elustiilist

H&M Home innustub sügisel New Yorgi galeristide elustiilist

Foto: H&M Home

Temperatuurid hakkavad langema ja päevad lühemaks muutuma – mitte ühelgi teisel hooajal pole kodu nii tähtis kui nüüd. On kätte jõudnud aeg ka siseruumides aega veeta, küünlad põlema panna, end tekki mässida ja tõdeda, et mitte ükski koht pole kodust parem.

Just selliste mõtetega on algavat hooaega tervitamas H&Mi koduosakond. H&M Home’i tiim otsis oma uue kollektsioonide tarbeks inspiratsooni üle kogu maailma ning sellel sügisel sai disainerite tähelepanu osaliseks New York ja selle linna moodne kunst. Eriti suurt mõju avaldasid tiimile Manhattani loft-korterid ja trendikate galeriiomanike elustiil.

Inspiratsiooni lõpptulemuseks sai kaasagne tõlgendus trendist, mille fookuses on ennekõike vormid ja tekstuurid ning mida on mõjutanud moodne mööblidisain ja skulptuurid. Kollektsioon toob kodudesse värskust ja New Yorgi loft-korterite hõngu lisades geomeetrilisi mustreid, dramaatilisi kaunistusi ja värvi. Põnevust tekitavad näiteks petrooliumsinine ja trendikas oranž.  Selle sügise värvistaarideks on kindlasti ka must ja valge. Kuna tekstuurid on sellel hooajal võtmerollis, on materjalilemmikuteks samet, peegelpinnad ja keraamika.

Kiika H&M Home’i uut sügiskollektsiooni ja selle valitud esemedi allolevast galeriist!

H&M Home’i uus kollektsioon hakkab jõuab kauplustesse ning veebipoodi hm.com alates septembrikuust.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid