HAAN – üdini stiilne kehahooldusbränd

HAAN – üdini stiilne kehahooldusbränd

Foto: HAAN

Võimalik, et olete sellest kaubamärgist juba kuulnud. Võimalik, et olete seda kellegi maitseka inimese käes silmanudki. Aga on ka võimalik, et saame teile seda täna tutvustada. Ehk siis, saagem tuttavaks hetkel vägagi aktuaalse brändiga HAAN.

Mis see HAAN siis on? Lühidalt öeldes on HAAN premium-kehahooldusbränd, mis on üle maailma tuntud stiilse alati-kaasas kätedesinfitseerija poolest. HAANi tooted teeb eriliseks see, et kogu brändi arendustegevuse keskmes on teaduslikud, funktsionaalsed ja efektiivsed koostisosad, mis põhinevad looduslikel komponentidel. Näiteks kätekreemis – sest HAAN ei piirdu ainult kätedesinfitseerijatega – on naha mikrobioomi kaitsev prebiootikum ning hambapastas hambaemaili tugevdav kaltsiumivorm. 

Kindlasti väärib märkimist, et kõik HAANi tooted on kuni 96% looduslikud ja julmusevabalt valmistatud ning ka taastäidetavad – vältimaks pakendi raiskamist on HAAN välja tulnud täitepakenditega, millest jagub olenevalt tootest 2–3 täitmiskorraks. Ning nagu sellest veel vähe oleks, suunab HAAN 20% kasumist veekaevude rajamiseks, et võidelda ülemaailmse veekriisiga – tänaseks on rajatud 12 kaevu maailma eri paigus.

Kust siis seda visuaalset kaunist HAANi soetada saab? Kodumaisest veebipoest livconcept.ee, mis on kui heaoluoaas, kuhu on kokku nopitud nauditavad igapäevatooted, mis paistavad silma minimalistliku ja tabava disainiga. Soovitame soojalt uudistada!

*Artikkel on valminud koostöös LivConcept veebipoega.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid