GUILDi “Contemporary Courtyards”

GUILDi “Contemporary Courtyards”

Foto: Felix Laasme

Kodumaine moebränd GUILD andis värskelt välja suvise moeseeria “Contemporary Courtyards”, kus brändile omaselt põimub kaasaegne tänavamood noobli hiilgusega.

Suvele vastu astuvas capsule kollektsioonis on aukohal taimemotiividega bomberjakid – üle luuvalge kanga voogavad lopsakad artišokid, monstera lehed ning keskaegsed lilled, mis toovad tänavamoodi õitsvat kergust. Läinud aastal raputas kohalikku moemaastikku ka GUILDi bomberi esimene omanik – nimelt nähti maailmakuulsat muusikut Post Malone’ Tallinna tänavail just nimelt GUILDi troopilises monstera-jakis. Mees jättis maha ka kuldsed sõnad: “See jakk istub seljas kui kallis turvis – ma tunnen end kui Lannister!”

Jakid sobivad kandmiseks nii kevadel, sügisesel kui ka jahedamatel suveõhtutel.  Lisaks jakkidele andis GUILD välja ka valged lampassidega teksased ning kanvasseelikud.

Olgu meenutatud, et kõik GUILDi rõivad valmivad käsitööna Tallinnas asuvas gildimajas ning kollektsiooni enesega on võimalik tutvuda GUILDi salongis aadressil Lai 36.

Vaata Felix Laasme jäädvustatud kaadreid allolevas galeriis!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid