GUILD x Odeon x Eeva Suutari

GUILD x Odeon x Eeva Suutari

Foto: Eeva Suutari

Eetiline ning julgete käikude poolest tuntud kodumaine moebränd GUILD ristas hiljaaegu mõõgad restoran Odeoni ning Soome fotograaf Eeva Suutariga, kes on peamiselt tuntud oma koostöö poolest Hypebeasti, Vogue Itaalia ning Pitti Uomo’ga, et jäädvustada (meie silmis) üks ebamaiselt kaunis fotoseeria.

Meeleolukas seeria pildistatigi üles Odeonis, loovatele kogukondadele pühendatud baar-restoranis, mis avas uksed selle aasta maikuus tasapisi Tallinna boheemlaslikuks südameks kujunevas Koplis. Ruumi sisekujundajateks olid Portugali arhitekt Sergio Rebelo koos New Yorgi filmikunstniku ja keskkonnaaktivist Mary Jordaniga. Erakordselt inspireeriv koht, kus põimub  Nõukogudeaegne interjöör California restoranvagunitega kõige lummavamal moel saigi otsustavaks GUILDi ning Suutari koostöö kunstilise suuna osas.

Stilistikas kasutati GUILDi kevad/suvi 2019 ja 2020 kollektsioone loomaks kaasaegset ent samal ajal retrolikku õhkkonda. Heledaks pestud teksakangad, alt-laienevad püksid ning 70ndate lillemustrilised kangad sidusid interjööri meisterlikult moekunstiga. 

Meigikunsti eest vastutas Tallinna silmapaistvaim jumestuskunstnik Ellen Walge, kes muide on viimasel ajal teinud meike ka Pariisis Celine ning Acne Studios show’del.  Lopsakad 80ndate stiilis juuksed sättis kauniks GUILDi pikaaegne lemmikjuuksur Maria-Liisa Tehver. Mannekeenideks olid GUILDi peadisainer Joan Hint koos kohalike kaunitaride Josefine Vaher-Vahteri ning Nnenna Christianiga. 

Kae kaunist tulemust allolevas galeriis!

GUILDi tegemistel hoia silma peal www.guild.ee, www.instagram.com/guild ja www.facebook.com/guild.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid