GALERII: New Yorgis esitleti “MOSCHINO [TV] H&M” kollektsiooni

GALERII: New Yorgis esitleti “MOSCHINO [TV] H&M” kollektsiooni

Foto: H&M

Eile öösel toimus New Yorgis võimas “MOSCHINO [tv] H&M” moeetendus, mille külaliste hulgas olid ka Paris Jackson, Frances Bean Cobain ja Miles Richie, rääkimata muidugi Portaili enda Helene Vetikust.

“MOSCHINO [tv] H&M” kollektsiooni esemeid kandsid laval teiste seas supermodellidest õed Gigi ja Bella Hadid ning etendusele pani punkti legendaarne Naomi Campbell. Modellid kõndisid laval kui tänaval, sest viimane on disainer Jeremy Scotti lemmikkeskkond oma loomingu nägemiseks. Esireast seirasid kollektsiooni näitlejanna Kiersey Clemons, modell Coco Rocha, DJ Leigh Lezark ja lauljanna Bebe Rexha, kes olid samuti rõivastunud kollektsiooni komplektidesse.

“”MOSCHINO [tv] H&M” on kingitus fännidele. Soovisin luua neile kõige moschinolikuma kollektsiooni üldse. Panin mängu kõik elemendid, mida minu etenduselt oodata võiks – tulemuseks on multikamoe ja tänavastiili segu, mida on vürtsitatud hip-hopi hõngule kohase koguse bling-efektiga, et saavutada ehedat MOSCHINO look’i,“ selgitab MOSCHINO loovjuht Jeremy Scott.

„Jeremy loodud MOSCHINO-maailma reisimine “MOSCHINO [tv] H&M” etendusel oli tõeliselt lõbus kogemus. Etendus tõi esile kollektsiooni esemete positiivsuse, huumori ja rõõmu,“ ütles H&Mi loovnõustaja Ann-Sofie Johansson.

“MOSCHINO [tv] H&M” show jumestuse lõi H&M Beauty sarja toodetega üks maailma legendaarsemaid meigikunstnikke Pat McGrath. Kollektsiooni toetav jõuline ja glamuurne look keskendus graafilisele silmalainerile ja kumavale jumele.

Niipea kui Jeremy oli teinud oma viimase, etenduse lõppu tähistava kummarduse, tõsteti üles poodiumi ääristavad reklaamtahvlid. Viimaste tagant tuli nähtavale DJ-puldi taga seisev auhinnatud produtsent-artist Diplo, kes lisas peole veelgi hoogu juurde. Ürituse osaks oli ka eksklusiivne “MOSCHINO [tv] H&M” pop-up-butiik, kus külalised said kollektsiooni esemeid ostelda.

Vaata kogu ürituse moodi ja melu allolevast videost ja galeriist!

Kollektsioon “MOSCHINO [tv] H&M” saabub müügile valitud H&Mi kauplustesse kogu maailmas, sealhulgas Tallinna Postimaja kauplusesse ning e-poodi 8. novembril.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid