KÜLLUSE ÜLEDOOS ehk “MOSCHINO [TV] H&M” kollektsiooni lookbook

KÜLLUSE ÜLEDOOS ehk “MOSCHINO [TV] H&M” kollektsiooni lookbook

Foto: H&M

Kollektsiooni “MOSCHINO [tv] H&M” lookbook’i tarbeks kutsus MOSCHINO loovjuht Jeremy Scott kokku oma perekonna ja sõbrad, et demonstreerida kollektsiooni südames olevat positiivsust, armastust ja mitmekesisust. Kollektsioon jõuab e-poodi ja valitud kauplustesse, sealhulgas Tallinna Postimaja kauplusesse, 8. novembril.

“Disainides mõtlen ma alati oma sõpradele. “MOSCHINO [tv] H&M” lookbook on nagu rõõmu, popkultuuri, loovuse, inimeste energia ja kollektsiooni auks korraldatud pidu,” tõdeb MOSCHINO loovjuht Jeremy Scott.

“Jumaldan viisi, kuidas Jeremy tabas lookbook’is ,,MOSCHINO [tv] H&M” hinge. Tegemist on silmapaistva ja uhke kollektsiooniga, mis kutsub pidustustega ühinema ning ei hooli sellest, kes sa oled või kust sa tuled,” leiab H&Mi loovnõustaja Ann-Sofie Johansson.

Lookbook’i pildistasid üles ja seadsid kokku Jeremy kauaaegsed koostööpartnerid fotograaf Marcus Mam ja stilist Carlyne Cerf de Dudzeele. Lookbook’is kannavad MOSCHINO pop-glamuurist, tänavate hõngust ja huumorist läbi imbunud kollektsiooni saatesarja “RuPaul’s Drag Race” kümnenda hooaja võitja Aquaria, moemõjutajatest kaksikuteduo Amiaya, Jeremy Scotti assistent Sakura Bready ja Jeremy parim sõber ning MOSCHINO rahvusvaheliste avalike suhete ning kommunikatsiooni juht Pablo Olea.

Vaata värvikat tulemust allolevast galeriist!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid