Fresh from Down Under: Eliise Maari uued kampaaniafotod

Fresh from Down Under: Eliise Maari uued kampaaniafotod

Foto: Caroline Sada

Austraalias resideeruv eestlannast ehtekunstnik Eliise Maar on valmis saanud värske kevadsuvise fotoseeriaga, sest meie sügise asemel on Austraaliasse saabunud ju kevad.

„Minu ehted ei ole hooajalised ning seetõttu ei tähista need reklaamfotod mõnda konkreetset kollektsiooni,” räägib meile Eliise. „Lisan Eliise Maari brändi valikusse uusi disaine pidevalt, kuid erinevates ehteseeriates panen siiski rõhku ajatule disainile. Mulle meeldib mõelda, et minu ehted on ka 20 aasta pärast moes, kuid erinevate kampaaniate abil panen ehted uude konteksti ning annan inspiratsiooni, kuidas neid kanda.” 

Tänavused kevadsuvised kampaaniafotod on valminud küll Austraalias, ent all Estonian naiskonna käe all. Juba mitmendat korda valmib Eliise Maari fotoseeria koos eestlannast fotograafi Caroline Sadaga. „Ta on nii andekas ning meil on omavahel alati kerge ja lihtne suhelda. Oleme alati nii öelda samal lainel,” kiidab Eliise. Modellina näeb seekordsetel kampaaniafotodel eestlannast modelli Liiliat ning pildistamise assistendikski oli eestlanna Marilin.

Vaata valminud fotoseeriat allolevast galeriist ning Eliise Maari ehetega tutvu aadressil eliisemaar.com! 

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid