Framed by Karl ja Björn Koop esitlevad uut prilliraami

Framed by Karl ja Björn Koop esitlevad uut prilliraami

Foto: Maiken Staak

Eesti esimene käsitööprillide tootja Framed by Karl on koostöös autodisainer Björn Koopiga loonud uue prillimudeli, mille esmaesitlus leidis aset 15. septembril Disainiöö raames Tallinn Design House’is.

Framed by Karl on disainer Karl Annuse kaubamärk, mille alt on ta puidust käsitööprilliraame tootnud juba kaheksa aastat. Koostöö Björniga on esimene kord, kui Karl on prillimudeli disainimise teistesse kätesse usaldanud. “Olen juba ammu mõelnud, et võiks teha koostööd teiste Eesti disaineritega ja lasta kellelgi neist kujundada mõni äge prilliraam. Björn oli esimene, kelle peale mõtlesin ning ettepaneku koostööks tegin talle sel kevadel. Minu suureks rõõmuks oli ta kohe nõus! Mulle meeldib Björni futuristlik käekiri, mis väljendub hästi nii tema autodisainis kui ka uues prilliraamis,” räägib Karl.

Björn Koop on Valgast pärit autodisainer, kes on elanud ja töötanud Euroopa autotööstuse keskuses Frankfurdis üle kümne aasta. Igapäevaselt disainib Björn uusi autosid KIA-le, nüüd avanes tal aga esimest korda võimalus panna end proovile prillidisainerina.

Uus prilliraam “Björn” on saadaval kahes väärispuidus: eeben ja pähkel. Tegemist on limiteeritud väljalaskega, raame valmistatakse vaid 36 tükki ning saadaval on need Framed by Karl stuudiopoes (Telliskivi 57) ja valitud edasimüüjate juures.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid