FOTOSEERIA: Liisa Soolepa kevadine unelm

FOTOSEERIA: Liisa Soolepa kevadine unelm

Foto: Julia Shashkina

Mäletate, kui me vestlesime Liisa Soolepaga sellest, kuidas ta eksperimenteerib brändifotosid tehes usaldusega? Tundub, et ta on teinud seda taas, kuid seekord kodumaise fotograafi Julia Shashkinaga, kellega kahasse on ilmavalgust näinud lihtsalt sõnulseletamatult kaunid kaadrid, mida meil au jagada on.

„Sain selleks pildiseeriaks inspiratsiooni ühest oma unenäost, mis oli minu jaoks oma tunnetuselt terviklik,” räägib Julia. „Selles oli heledaid toone, sädelust, ilu ja kergust, kuid ka seda varjutavat melanhoolsust. Tahtsin nendest vastakatest tunnetest ühtset tulemust luua.” 

Meile tundub, et see Julial ka õnnestus. Valminud seerias täiustavad Liisa Soolepa uusi kevadkudumeid Peter Boeijkensi imelised lilled, modellidena astuvad üles Karol ja Valeria modelliagentuurist ICON. Jumestuse eest vastutas pildistamise juures Elika Shashkina. 

Vaata valmistulemust allolevast galeriist!

Liisa Soolepa uusi kudumeid saab soetada poodidest Tallinn Design House, Les Petites Solaris ja Telliskivist TALI disainipoest ning Estonian Design House esinduspoest. Tartus on kudumid poodides Slow ja NOOS ning Pärnus Siluetis. Samuti on disaineril veebipood aadressil liisasoolepp.com.

SaveSave

SaveSave

SaveSaveSaveSave

SaveSave

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid