FOTOSEERIA: hommik, õhtu ja parfüümid

Foto: Kertin Vasser

Mõni aeg tagasi hakkas parfüümibutiigi Crème de la Crème sotsiaalmeedias levima fotoseeria, mis püüdis vägagi positiivselt meie pilgu. Lähemal vaatlusel selgus, et selle seeria taga on meie oma kodumaised talendid – set designer Helen Sirp ja fotograaf Kertin Vasser.

„Tahtsime Kertiniga still life teemal koos pildistada ja tekkis mõte rääkida ühest päevast läbilõikes – ühest tüdrukust, hommiku-, lõuna ja õhtusöögi laua taustal,” selgitab Helen. „Ja seda kolme erineva lõhna abil, mis neid situatsioone inspireerisid oma meeleolu ja kohati ka koostisosadega. Ehk mis on seal juhtunud, mida elemendid ja toit meile vihjavad.” Nii moodustasidki seeria erinevad fragmendid, mida omavahel puslena kokku pannes sai tervikliku loo.

Avaldame iga foto meeleolu originaalis, sest see kõlab nii lihtsalt paremini. 

Hommik

Awaking haze. A mind full of dreams and a head full of blossoms, birds chirping behind the window in the light drizzle of rain.

A sensation breaking through the mist of morning…

…Burnt the toast again. Ninth time.

Parfüüm fotol: „One Umbrella for two” Floraiku

Lõuna

Forgot to buy currants. Can’t decide on what to do with the rest. Familiar fragments, strange state of mind. Swirl. Rotate.

Crackling vast void, flow, rapid rich satisfaction. 

Sip of tea, checkmate.

Parfüüm fotol: „Mixed Emotions” Byredo

Õhtu

The sound of her heels echoing down the empty night street. It was a long night. Day. Of sweet surprises and burnt hearts. 

Time for coffee. He waits.

Parfüüm fotol: „Noir Exquis” L’Artisan Parfumeur

Heleni ja Kertini tegemistega saab end nagu ikka kursis hoida Instagrami kontodel @helensirp ning @kertinvasser.

Sarnased artiklid

Kommentaarid