FOTOD: SAAPIO võõrustas ilugurmaane restoranis Lee

FOTOD: SAAPIO võõrustas ilugurmaane restoranis Lee

Foto: Kalev Lilleorg

Möödunud nädala neljapäeval kostitas SAAPIO nahahooldusbränd oma külalisi restoran Lee aias lisaks gurmeehõrgutistele ka toidulisandite ning uudsete nahahooldustoodetega.

SAAPIO brändi autorid on Rootsi, Saksamaa ja Šveitsi parimad spetsialistid, kelle põhjalike uurimuste tulemusena loodi nahahoolduse ja toidulisandite bränd. SAAPIO filosoofiaks on intelligentne ilu, mis kannab endas visiooni, et me ei ole oma ilu ja heaolu teemades lihtsalt vaikivad kõrvaltvaatajad – vaid aktiivsed osalejad. Nii annab SAAPIO tõhusaid lahendusi väga paljudele terviseküsimustele. Näiteks on tänapäeva kõige pakilisemate probleemide – akne, enneaegse vananemise ja oksüdatiivse stressi lahendamiseks loodud unikaalsed looduslike koostisosadega tooteretseptid, mis valmivad siinsamas Euroopa Liidus, on vegansõbralikud ning parabeenide, sulfaatide ja GMO-vabad. 

Hetkel on SAAPIO populaarseimad tooted erinevad kollageenisegud, mida on rikastatud täiendavate lisadega nagu näiteks hüaluroonhape või vitamiinid. Kollageen on kaunistav toitaine, mis taaselustab ja noorendab nahka, küüsi, liigeseid ja juukseid. Vananemisvastane nahahoolduse sari AGELESS sisaldab aga endas võimsaimat looduslikku antioksüdanti astaksantiini. Kumava naha saladuseks on aga C-vitamiiniga rikastatud ACEROLA tootesari ning spetsiaalselt probleemse naha jaoks välja töötatud sari ANTI-ACNE. Uuenduslik kosmeetikasari URBAN LIFE on aga loodud mõeldes tehnoloogiaseadmete sagedaste kasutajate peale, kuna see kaitseb nutiseadmete sinise kiirguse kahjulike mõjude eest.

SAAPIO tooted on saadaval veebipoes www.saapio.com. 

Vaata fotosid toimunud esitlusüritusest allolevast galeriist!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid