FOTOD: Laulasmaal avati NAUDI LaSpa heaoluspaa

FOTOD: Laulasmaal avati NAUDI LaSpa heaoluspaa

Foto: Ardo Kaljuvee

Eile, 15. juunil toimus Laulasmaal täielikult uuenenud NAUDI LaSpa heaoluspaa avaüritus, kus osalejad said testida jooga, massaaži, lõõgastuse, muusika, toidu ja looduses viibimise mõju oma enesetundele.

LaSpa omanik Anna Elam lausus, et LaSpa kandev idee on inspireerida elama tervislikumalt ja õnnelikumalt, aga on oluline mõista, et tervise ja heaolu saavutamiseks ei ole kiireid lahendusi. “Terve ja õnnelik olemine on elustiil. 6-nädalased dieedid, supertoidud, vitamiinisüstid või maratoniks treenimine pole heaolu saavutamiseks nii olulised kui igapäevased väiksed sammud õnnelikuma ja tervislikuma elu suunas. Soovime oma külalisi inspireerida tegema neid väikseid muudatusi oma elustiilis. Seda eesmärki toetab Laulasmaa loodus, LaSpa interjöör ja kõik meil pakutavad teenused,” lausus Elam.

Laulasmaal asuv spaa tegutseb LaSpa nime all alates jaanuarist. Eile toimunud pressiüritusel tähistati värskelt valminud NAUDI LaSpa heaoluspaa avamist. NAUDI LaSpa on kantud mere ja metsa lähedusest ning see peegeldub kogu atmosfääris. Arhitektid Toomas Korb ja Svitlana Shakhnovska said ülesandeks luua Põhjamaade kauneim heaolukeskus, mille sisekujundus jätkaks sama meeleolu, mida LaSpa külaline kogeb Laulasmaa looduses, mere ääres ja männimetsas. NAUDI LaSpa seinad järgivad voogava merelaine joont ning kõikjal interjööris kasutatud kvaliteetsed naturaalsed materjalid loovad skandinaaviapärase luksuse tunde.

NAUDI LaSpas asub 16 hoolitsuste tuba, 7 erineva toimega basseini, 8-kohaline soolakoobas, 2 veealust duššmassaaživanni ning 3 pärlivanni. See on üks Balti riikide suuremaid spaasid – ühes päevas saab hoolitsusi pakkuda kuni 200 külalisele. „Lisaks hoolitsustele pakume hotellikülalistele tasuta joogatunde, mis toimuvad suvel ilusa ilmaga mererannas. Usume, et jooga, meditatsioon ja mindfulness mängivad terve ja õnneliku elu juures väga suurt rolli,“ lisas NAUDI LaSpa heaoluspaa juht Anne Ast.

LaSpa rootslastest omanikud Anna Elam ja Peter Elam Håkansson plaanivad spaakompleksi renoveerimisse investeerida kokku 10 miljonit eurot. Hotelli vastuvõtuala, koosoleku- ja konverentsiruumid, spaa-ala ning restoranid on juba renoveeritud. Veel sel aastal valmivad uued Rannaresidentsi toad ning järgmiseks ootavad uuenduskuuri peahoone hotellitoad ja koridorid. Lisaks varustatakse aasta lõpuks kõik hotellitoad luksuslike ning väga mugavate Rootsi ettevõtte Carpe Diem vooditega.

Vaata fotosid toimunud pressiüritusest allolevas galeriis!

Galerii

Kommentaarid