FOTOD: Oksana Tandit esitles kollektsiooni “Oxygen”

FOTOD: Oksana Tandit esitles kollektsiooni “Oxygen”

Foto: Kalev Lilleorg

Möödunud nädalal tutvuti kodumaise moelooja Oksana Tanditi esindussalongi hubases atmosfääris värskelt valminud suvise kapselkollektsiooniga „Oxygen“. Kollektsioon ühendab ajatu klassika pilkupüüdvate suvevärvide ja modernsete lõigetega, pakkudes sobivat rõivast koolilõpetamiseks, kostüüme ja bukleejakke tööle, aga ka siidkleite ja kombinesoone suvepidudeks.

„Kollektsiooni sõnum on seekord väga lihtne ja selge – ka raskel ajal ei saa me hakkama ilma ilu ja moeta,” sõnas Oksana. “Ühelt poolt jätkasin aegumatu klassika ja jätkusuutliku disaini teemaga, mis lubab rõivast kanda aastaid, teisalt ütlevad kollektsiooni erksad suvevärvid, eriti päikeseloojangupunane, justkui „Vaata mind!“. Peale pikka kodusoleku perioodi tahame kõik sõõmu värsket õhku ja olla pilkupüüdvad!“ 

Põhitooni annavad värskes autorikollektsioonis päikeseloojangu punane, valge ja must, taustaks korall ja õrnroosa. Lisaks leiab kollektsioonist suviseid pükskostüüme, kombinesoone, jakke, toppe, diagonaallõikelisi siidkleite ja muud.

Olgu lisatud, et esitluse stilistika tegi Külli Piibar ning kollektsiooni täiendasid ehted A-galeriist.

Kollektsioon ise on saadaval disaineri esindussalongis Tornimäe 5, kus saab tutvuda nii valmismudelitega kui ka tellida täpselt igale tellijale sobitatud rõivaid temale meeldivas kanga- ja värvivalikus.

Vaata fotosid esitlusest allolevast galeriist!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid