Tallinn Design House võõrustab Läti disainerbrände

Tallinn Design House võõrustab Läti disainerbrände

Foto: Sweets and Knits

Tallinn Design House võõrustab käesoleval suvel hüpikpoe raames lõunanaabrite moebrände. Septembrikuuni välja on võimalik Rotermanni kvartali showroom’is tutvuda brändide Karel”s, Varan Latvija ja Sweets and Knits loominguga.

Kolm kõnealust Läti moemärki on väga erinevat ja unikaalse käekirjaga. Õrnu siidirätikuid valmistav bränd Karel”s jääb silma kirkate värvide ja rahvuslikest mustritest inspireeritud sallidega. Lisaks esitleb Karel”s pop-up poes alles hiljuti välja tulnud bikiini kollektsiooni, mille disain on inspireeritud Läti rahvuslikest mustritest.

Rõivabränd Varan Latvija valmistab väikestes kogustes kollektsioone, mille läbivaks jooneks on kõrgekvaliteediline materjalikasutus. Erilist tähelepanu on pööratud riideesemete väikestele detailidele, mis lisavad klassikalise lõikega rõivaesemetele individuaalsust ja erilisust. Suvisele hooajale omaselt esitleb bränd Tallinn Design House’is oma linast kollektsiooni. 

Pop-up poega on liitunud ka minimalistliku joonega kudumibränd Sweets and Knits, mille tootevalikusse kuuluvad õrnast meriinovillast valmistatud pluusid ja kaheosalised komplektid, mis oma kerguse ja pastelsete toonidega sobivad ideaalselt just suvistele linnatänavatele. 

10 juunil toimus Tallinn Design House’is ka hüpikpoe meeleolukas avamine, kus kõikidel huvilistel oli võimalus tutvuda brändide disaineritega ja muidugi oma silmaga eksklusiivset loomingut näha. Vaata fotosid toimunud üritusest allolevast galeriist!

Läti brändide pop-up on avatud Tallinn Design House showroom’is, aadressil Rotermanni 14, kuni septembrikuuni.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid