Kodumaine bränd Öökülm avab poe

Foto: Öökülm

Kodumaine bränd Öökülm, kes paljudele on juba silma jäänud kvaliteetsete ja maitsekate linaste kodutekstiilide valmistamise poolest, avab statsionaarse esinduskaupluse Tallinna vanalinnas, aadressil Olevimägi 6.

Seni on saanud Öökülma tooteid osta eri pop-up poodidest Tallinnas ja Tartus ning loomulikult ka e-poest, kuid et oma silm on kuningas ja et oleks koht, kus saaks ikkagi enne ostu sooritamist tõepoolest veenuda, et värv on õige, toode vastab kvaliteedile ning teenindaja abivalmis ja vajadusel pakendab ka maitsekaks kingituseks, siis just neile ongi avatav salong-pood mõeldud.

Lisaks kvaliteetsele, kergesti hooldatavatele linasele voodipesule nagu padjapüüridele, tekikottidele ning aluslinadele on poes palju ka sellist kaupa, mida varem pole üldse väljas olnud või kui, siis ainult mõnel disainiüritusel. Seega, avastamist jagub!

Öökülma poe ametlik avamine toimub 4. ja 5. juunil Tallinnas, aadressil Olevimägi 6. Kahel päeval on poes kõik Öökülma tooted 10% soodsamad. Lisaks on Öökülma ametliku poeavamisürituse puhul kohale tulemas Tartus tegutsev disainehete stuudio Pippin, kes esitleb üritusel oma uut kollektsiooni.

Sarnased artiklid

Kommentaarid