Eve Hanson kevad 2021 – puhas, lihtne ja väikese knihviga

Eve Hanson kevad 2021 – puhas, lihtne ja väikese knihviga

Foto: Eve Hanson

Kui me Eve Hansoniga aprilli alguses viimati suhtlesime, lubas ta meile, et peagi on ilmavalgust nägemas tema moemärgi uus kevadkollektsioon. Täna saame kõiki Eve austajaid rõõmustada, sest kõnealune kollektsioon on kohal.

“Jätkan oma puhta ja lihtsa stiiliga, millele lisan vürtsi mõne põneva detailiga, mis on minu käekirjale iseloomulik – see võib olla nii rõiva enda detail kui ka väike stilistiline knihv,” tutvustab Eve värskelt valminud kollektsiooni. Samuti on uues kollektsioonis varasemast pisut rohkem värvi ja helgust, sest praegusel ajal on meil kõigil seda vaja. “Kuid üldiselt püsin oma valitud teadlikku ja jätkusuutlikku tarbimist võimaldaval teel. Iga järgnev kollektsioon areneb justkui eelnevast, jutustades minu lugu ja võimaldades mu headel klientidel oma garderoobi lihtsalt ja mugavalt täiendada,” lisab disainer.

Uues kollektsioonis on aukohal stiilsed trentšmantlid, mis on disaineri sõnul juba päris palju elevust tekitanud – ja me absoluutselt saame aru miks! Nende kõrval on end sisse seadnud mugavad kleidid ja erinevad püksid ning juba signatuuriks kujunenud erineva prindiga T-särgid. “Kindlasti on lisandumas ka efektsemaid üksikeksemplare, mida vaid stuudio-poes leida võib,” ütleb Eve. 

Nagu Eve Hansoi kollektsioonide puhul ikka, on uute moeesemete materjalid suuresti naturaalsed, palju on mõnusat puuvillast kangast ning juba klientide lemmikuks saanud paksemat viskooskangast. Esemete värvid on suures osas rahulikud – khaki erinevad toonid, helebeež ja helge helesinine, millele lisab väikse vürtsi aktuaalne neoonkollane.

Suurima Eve Hansoni moevaliku leiab taasavatud Eve Hansoni esinduspoest Telliskivi Loomelinnaku poetänaval. Samuti on igal ajal avatud veebipood evehanson.com.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid