Foto: Eve Hanson

Eve Hanson kevad 2021 – puhas, lihtne ja väikese knihviga

Kui me Eve Hansoniga aprilli alguses viimati suhtlesime, lubas ta meile, et peagi on ilmavalgust nägemas tema moemärgi uus kevadkollektsioon. Täna saame kõiki Eve austajaid rõõmustada, sest kõnealune kollektsioon on kohal.

“Jätkan oma puhta ja lihtsa stiiliga, millele lisan vürtsi mõne põneva detailiga, mis on minu käekirjale iseloomulik – see võib olla nii rõiva enda detail kui ka väike stilistiline knihv,” tutvustab Eve värskelt valminud kollektsiooni. Samuti on uues kollektsioonis varasemast pisut rohkem värvi ja helgust, sest praegusel ajal on meil kõigil seda vaja. “Kuid üldiselt püsin oma valitud teadlikku ja jätkusuutlikku tarbimist võimaldaval teel. Iga järgnev kollektsioon areneb justkui eelnevast, jutustades minu lugu ja võimaldades mu headel klientidel oma garderoobi lihtsalt ja mugavalt täiendada,” lisab disainer.

Uues kollektsioonis on aukohal stiilsed trentšmantlid, mis on disaineri sõnul juba päris palju elevust tekitanud – ja me absoluutselt saame aru miks! Nende kõrval on end sisse seadnud mugavad kleidid ja erinevad püksid ning juba signatuuriks kujunenud erineva prindiga T-särgid. “Kindlasti on lisandumas ka efektsemaid üksikeksemplare, mida vaid stuudio-poes leida võib,” ütleb Eve. 

Nagu Eve Hansoi kollektsioonide puhul ikka, on uute moeesemete materjalid suuresti naturaalsed, palju on mõnusat puuvillast kangast ning juba klientide lemmikuks saanud paksemat viskooskangast. Esemete värvid on suures osas rahulikud – khaki erinevad toonid, helebeež ja helge helesinine, millele lisab väikse vürtsi aktuaalne neoonkollane.

Suurima Eve Hansoni moevaliku leiab taasavatud Eve Hansoni esinduspoest Telliskivi Loomelinnaku poetänaval. Samuti on igal ajal avatud veebipood evehanson.com.

Veel sarnaseid artikleid


hoji
Foto: Johanna Eenma

Kriss Soonik ja hoji lõid pärlid väikese vimkaga

Kriss Sooniku värskes koostöös ehtemärgiga hoji saavad kokku kaks loomekäekirja, mis on tegelikult juba aastaid teineteise kõrval liikunud. hoji taga on Johanna Eenma – fotograaf, stilist, I Wear* Experimenti laulja ning Kriss Sooniku parem käsi, kelle ideed on saatnud nii brändi moeetendusi kui ka kampaaniavõtteid.

Kui seni on Johanna loodud ehted sündinud pigem hetkeks – lavale, fotole, sündmusele  –, siis nüüd on sellest loomingulisest dialoogist saanud esimene ametlik hoji x Kriss Soonik ese. Koostöö keskmes on piiratud koguses pärlikee, millele annab äratuntava Sooniku puudutuse brändi kassilogo. Tulemus on õrn, mänguline ja veidi kelmikas, nagu üks hea aksessuaar olema peab: piisavalt klassikaline, et kesta, ja piisavalt iseloomuga, et mitte jääda lihtsalt ilusaks detailiks.

Uue ehtekoostöö kõrvale tasub vaadata ka Kriss Sooniku kevadsuvi 2026 kollektsiooni, mis on juba saadaval moemärgi veebipoes kriss-soonik.com. 

Veel sarnaseid artikleid


Hannes Rüütel
Foto: Mia Tohver

HANNES RÜÜTEL, kirsid ja suvenostalgia

Kodumaise moemärgi HANNES RÜÜTEL tänavune kevadsuvine kollektsioon on inspireeritud magusast suvenostalgiast ja hetkedest, mida tahaks alati endaga veidi kauem kaasas kanda. Disaineri sõnul sümboliseerib kollektsiooni läbiv kirsimotiiv uut algust ja rahulolu, tuues kokku modernse silueti ning mänguliselt kerge meeleolu.

“Käesolev hooaeg tähistab brändi jaoks ühtlasi ka olulist uut peatükki,” tutvustab omanimelise moemärgi asutaja ja disainer Hannes Rüütel. “Lisaks meesterõivastele kuulub esmakordselt põhikollektsiooni hulka ka valik naisterõivaid — puuvillased seelikud, särgid ja dressipluusid ning linased kleidid. Vabalt langevad vormid, mugavus ja maitsekad detailid loovad tasakaalu argise lihtsuse ning romantilise kulgemise vahel.”

Rõivakollektsiooniga ühes laieneb moemärgi kirsimaailm veelgi — koostöös kohaliku küünlabrändiga Nore on valminud kirsilõhnaline küünal, mis toob suvised hetked ning kollektsioonist inspireeritud meeleolu ka interjööri.

Õitsvad kirsipuud ja hetked aeglaselt kulgevatest suvepäevadest on meeleolukalt pildile püüdnud Mia Tohver.

Tutvu moemärgi HANNES RÜÜTEL kollektsioonidega Telliskivi Loomelinnakus aadressil Telliskivi 60A/3, Tallinn. Vaata ka hannesruutel.com.

Veel sarnaseid artikleid

Kuva juurde artikleid