DIANA ARNO suvekollektsioon kutsub roosiaeda

DIANA ARNO suvekollektsioon kutsub roosiaeda

Foto: Dmitry Knut

Eesti moelooja Diana Arno kevadsuvine kollektsioon avab värava õitsvasse roosiaeda, kust kostub muretu naer ning tuju tõstavad mahedad desserditoonid ja nostalgilised kangaprindid.

„Uue kollektsiooni ideeallikaks sai lapsepõlvealbum, mille kaante vahele kogutud fotod kiirgavad muretut õnne ja hetkes olemise rõõmu,“ kirjeldab Diana. „Sarnast emotsiooni, mida lapsena lihtsaid asju, näiteks sinist taevast või õide puhkenud aeda imetledes tunneme, tahtsin sisse kodeerida ka oma kevadsuvisesse kollektsiooni“.

Diana Arno kollektsioon viib nautima lehtedest kohevat loodust ning lilledega kauniks ehitud aeda, lisades mänglevat kergust ja kargeid, optimistlikke noote igasse rõivaesemesse. Lapsepõlvemälestusi üles äratavad roosiprindid ja ruudud, šikid, õrnalt aimatavate magustoidu varjunditega kangad ning ajatud siluetid panevad paika kollektsiooni tuju. Isuäratavad toonid ühinevad klassikaliste siluettide ja suviselt kergete kleitidega, mis kannavad aiapidustuste, teetseremooniate ja piknikute rõõmsat meeleolu.

Vaata nostalgilistele kirjeldustele vastavat kollektsiooni allolevas galeriis!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid