Carmen Klooren: Naiselik, õrn ja natuke pitsiline

Carmen Klooren: Naiselik, õrn ja natuke pitsiline

Foto: Mardo Männimägi

Naiselik, õrn, pitskangad ja lillemustrid – need on Carmen Klooreni värsket kevadsuvist kollektsiooni iseloomustavad märksõnad. Kuna Carmen Klooreni moemärgi nimi on kodumaisel moemaastikul uus, siis mõtlesime uurida asja lähemalt. 

Naiselik kollektsioon see tõepoolest ka on. Sellest leidub õhulisi kleite palavasse suvepäeva, kuid ka disaine, mida aastaringselt kanda nii kokteiliõhtul kui igapäevaselt kontorites. Mäletate veel kontoreid? Täpselt nendes samades. Ehk on moemärgi eesmärgiks luua ajatut klassikat modernses võtmes.

“Peale pikki kuid koduseinte vahel on lõpuks ometi paistmas helgem, justkui taasärkamise aeg,” räägib kollektsiooni looja Carmen Klooren. “On aeg taas tunda end vabana, panna selga hõljuv kleit, jalga tennised ja linnapeale elu nautlema minna!” Ta lisab, et kogu kollektsioon on valminud justkui taasärkamise tunde vaimus, mis ülistab vabadust – soovi olla julge, lihtne, aus ja silmatorkav naine.  

“Klassikalised lõiked, mittekortsuvad ja mänglevad kangad tagavad mugavuse ja ka naiseliku joone,” lisab Carmen. “Kandes kõrgeid kontsi ja pintsakut oled justkui valmis koosolekut juhtima. Aga kandes sama disaini valgete tennistega ja päikeseprillidega transformeerud cool mom’iks, kes mööda Kalamaja sõbrannadega lõunatamise kohta otsib.”

Carmen Klooreni uue kollektsiooniga saab tutvuda veebipoes carmenkloorencouture.com. 

Tutvu uue kollektsiooniga ka allolevas galeriis!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid