FOTOD: Nordic Hotel Forumis avati uus restoran Noho

FOTOD: Nordic Hotel Forumis avati uus restoran Noho

Foto: Anete Toming

Nordic Hotel Forum esitles möödunud nädalal uhiuut Skandinaavia ning Jaapani dünaamilise fusion-kooslusena loodud restorani Noho. Kohalike ning värskete toorainetega valmistatud maitseelamusi käisid nautimas Ženja Fokin, Helen Adamson, Aljona Eesmaa ja paljud teised.

Noho Restoran on loodud japandi põhimõttel – maitsekooslused järgivad klassikalisi Jaapani köögi põhimõtteid, mis on kombineeritud Skandinaavialike toorainete ja toiduvalmistamise tehnikatega. Maitserännakutele viib restoranis Noho peakokk Timofei Monahhov, kes viimati töötas peakokana Schlössle Hotels Grupis. “Köögikunst on Jaapanis iidne ning auväärne kunst. Menüü kokku panemisel inspireeris mind põhiliselt loodus ning puhtad maitsed, mida üritasin sobitada jaapanipäraste lisanditega,“ sõnab Timofei. Muide, lisaks roogadele pakub Noho nii traditsioonilisi kui ka Jaapani maitsetega kokteile.

Samuti pakub Noho lisaks põnevatele maitseelamustele ka arhitektuurilisi uuendusi. Nimelt leiab restorani ees terrassi asemel klaasist soojendusega 4-8 kohalised tarud, mis on korraga nii tervise kaitseks kui ka privaatsuse pakkumiseks. Tarud on disaininud auhinnatud ning tunnustatud arhitekt Indrek Allmann. Restorani sisekujundus autoriteks on aga sisearhitektid Kaire Kemp-Tišler ja Ea Andla.

Vaata fotosid toimunud avaüritusest allolevast galeriist!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid