Eve Hanson tõi TFW moelavale kangajääkidest valminud rõivad

Eve Hanson tõi TFW moelavale kangajääkidest valminud rõivad

Foto: Riina Varol

Ainsa Eesti moekunstnikuna kaks Kuldnõela ja Hõbenõela auhinna pälvinud Eve Hanson esitles oma uut kollektsiooni möödunud reedel – virtuaalse Tallinn Fashion Weeki vahendusel.

Eve Hansoni minimalistlik ja jätkusuutliku disainiga autorikollektsioon ühendab endas taas teadmised ja teadlikkuse. Lihtsate baasesemete kõrval on pilgupüüdjaiks efektsed ja ainulaadsed rõivad, mille loomiseks on kasutatud keerukamaid lõikeid, drapeerimist või spetsiaalselt kollektsiooni jaoks valminud graafikat. Volüümikad ja kõnekad rõivad on loodud kestvatest, valdavalt naturaalsetest ja funktsionaalsetest materjalidest.

Uues, Tallinn Fashion Weeki raames esitletud kollektsioonis sai näha puhta joonega ülerõivaste, kleitide, pluuside ja pükste kõrval uhkemaid üksikeksemplare. “Idee oli ära kasutada kaubamärgi kahe-aastase ajaloo jooksul kogunenud erinevaid lõikeid ja kangajääke, et luua neist täiesti uued, erilised rõivad,” tutvustab Eve.

Värvigamma on uues kollektsioonis kaubamärgile omaselt rahulik. Samas, mustale ja valgele sekundeerivad sügisene ooker ning särtsakas punane.

Vaata uus kollektsioon oma silmaga järele allolevast galeriist!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid