Emily J andis välja debüütsingli “Quicksilver” 

Foto: Liina Notta

Noor lauljatar ja laulukirjutaja Emili Jürgens – artisti nimega Emily J – andis välja debüütsingli “Quicksilver” ja seda ühes muusikavideoga.

Emily J jõudis laiema üldsuse tähelepanuni 2018. aastal, kui avaldas koos elektroonilise muusika duoga WATEVA singli “My Love 2 U”. Lugu säras nädalaid raadioedetabelites ning kogus hulgaliselt kuulamisi erinevates digiplatvormides. Kui vahepealsetel aastatel on lauljatar keskendunud pigem muusika kirjutamisele, liitudes ka muusikakirjastusega FAAR Music, siis lähitulevikus soovib ta lisaks pühenduda oma soolokarjäärile.

“Lugu “Quicksilver” sündis veidi rohkem kui aasta tagasi ühes laulukirjutajate laagris, kui sattusin sessiooni produtsent Vallo Kikase ning soomlastest laulukirjutajate Ani Nnebedumi ja Aleksanteri Hulkkoga” räägib Emili. “Kuigi kirjutasime tol hetkel lugusid ühele teisele artistile, hakkas mulle loo demo niivõrd meeldima, et võtsin toona vastu otsuse: kui aasta jooksul demost asja ei saa, võtan kätte ja teen selle loo hoopis ise ära!”

“Sessioonis arutasime, et kõikidest maailma asjadest, emotsioonidest ja nähtustest oleks justkui juba kirjutatud ning millestki tõeliselt autentsest polegi enam võimalik kirjutada. Pärast suurt filosofeerimist jõudsime elavhõbeda (tõlkes quicksilver) mõisteni – kuidas pealtnäha ilusat, aga tegelikult mürgist, ainet sisse hingates see meid hoopis tapab. Otsustasime, et sellest saab meie loo metafoor ning põimisime sisse ka enda elukogemused – nii sündiski “Quicksilver”,” selgitab noor lauljatar loo tausta.

Kuula Emily J uut muusikapala: 

Sarnased artiklid

Kommentaarid