(Mitte) mõni järjekordne jõulukontsert

Foto: Pressifoto

Detsember on alanud ja lumi on maas, sellega kaasneb loomulikult jõulutunne, piparkoogid, päkapikud ning lademetes jõulukontserte. Sellega seoses korralda Smuuv agentuur koostöös Jüri Pootmanni, Eleryn Tiidu, Inga ja Raheliga (mitte) järjekordse jõulukontserdi.

Üheks õhtuks astuvad Fotografiska lavale 4 sõpra – Jüri Raplast, Eleryn Viljandist, Rahel Loksalt ja Inga Lasnamäelt. Selle sõpruskonna deviisiks on “Sõidame!”, mis reedab selle kamba üldist ellusuhtumist – kõik ideed, millest vähegi värvikaid mälestusi võiks sündida, viiakse ellu. Selle sõpruse alustaladeks on ühine huumoritunnetus ning soojemat sorti tunded muusika ja teineteise vastu. Laval ei ole nad ainult neljakesi, nimelt neid saadavad andekad muusikud nagu Robin Saaremaalt ja Heikko kesklinnast.

Tegu on ainukordse ja kordumatu kogupere kontserdiga – kuulda saab nii artistide originaalloomingut kui “mõõdukas” koguses jõululaule. Just nimelt mõõdukas, et erineda teistest teenusepakkujatest turul. “Mul on üsna otsene kokkupuude selle seltskonnaga ja julgen väita, et selles seltskonnas viibimine tõstab tuju hüppeliselt – kontserdile tulemist võib võtta näiteks teraapiaseansina, aga tõenäoliselt tuleb veits odavam. No ja kellele siis mitmehäälne laul ei meeldi? Laul teeb ikka hingele pai ja meil tuleb vahepeal päris hästi välja isegi,” kommenteerib Rahel.

Kontsert ise toimub 21. detsembril, Telliskivi Loomelinnakus, Fotografiskas. Kontserdile tagab sissepääsu kehtiv COVID vaktsineerimispass. Piletid on juba saadaval Piletilevist.

Sarnased artiklid

Kommentaarid